Facebook
Nyheder
Lige Nu
184 Aktive brugere
  • 46 medlemmer
  • 138 gæster
Statistik
  • Emner: 230,249
  • Indlæg: 1,711,279
  • Medlemmer: 42,525
Velkommen til vores nyeste medlem, olgaptacek


Forum: WindowsPhone Marketplace

Alt om programmer, ringetoner og andre ting i WindowsPhone Marketplace

Side 1 af 2 12 SidstSidst
  1. Tapatalk til Lumia 925

    Startet af Mette Jørgensen, Sat Mar 08, 2014 16:32
    • Svar: 1
    • Visninger: 685
    Sat Mar 08, 2014, 16:44 Gå til sidste post
  2. så kommer facebook messenger snart

    Startet af knudsen81, Wed Feb 26, 2014 21:50
    • Svar: 3
    • Visninger: 745
    Wed Mar 05, 2014, 6:09 Gå til sidste post
  3. Folders for Nokia virker uden BLACK opdateringen

    Startet af dfds, Thu Jan 09, 2014 22:20
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,046
    Thu Jan 16, 2014, 18:24 Gå til sidste post
  4. Facebook skal åbenbart ikke virke på WD

    Startet af ZeeTo, Sun Dec 15, 2013 21:42
    • Svar: 11
    • Visninger: 2,156
    Wed Dec 25, 2013, 12:56 Gå til sidste post
  5. Instagram

    Startet af Oldfart, Wed Nov 20, 2013 19:47
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,439
    Sun Nov 24, 2013, 19:11 Gå til sidste post
  6. Vine

    Startet af John, Tue Nov 12, 2013 18:48
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,271
    Tue Nov 12, 2013, 18:48 Gå til sidste post
  7. Så er Nokia Pro Cam atter i luften

    Startet af nokke99, Wed Sep 11, 2013 20:45
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,865
    Tue Nov 05, 2013, 8:14 Gå til sidste post
  8. FootballAddicts

    Startet af Hiisi, Wed May 15, 2013 18:48
    • Svar: 7
    • Visninger: 2,306
    Mon Nov 04, 2013, 22:08 Gå til sidste post
  9. Lectio2live

    Startet af sarasera, Mon Sep 30, 2013 15:14
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,489
    Mon Sep 30, 2013, 15:14 Gå til sidste post
  10. MobilePay

    Startet af John, Mon Sep 23, 2013 11:58
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,613
    Mon Sep 23, 2013, 14:24 Gå til sidste post
  11. Tapatalk på vej, slut med rygter!

    Startet af Hiisi, Fri May 03, 2013 7:29
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 45
    • Visninger: 4,992
    Sat Sep 21, 2013, 6:34 Gå til sidste post
  12. Så blev 3 klar med Deres "Mit 3" app

    Startet af ChrisJJ, Thu Jun 13, 2013 20:37
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,609
    Wed Sep 18, 2013, 7:54 Gå til sidste post
  13. emoji for nokia lu,ia 900

    Startet af boardman72, Sat Sep 14, 2013 21:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,325
    Sat Sep 14, 2013, 21:42 Gå til sidste post
  14. Livescore app

    Startet af Luke2000, Sat Mar 16, 2013 18:49
    • Svar: 5
    • Visninger: 2,855
    Fri Sep 06, 2013, 18:33 Gå til sidste post
  15. Lumia 900 ned tælling af dage apps?

    Startet af ampornsridee, Thu Aug 22, 2013 17:40
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,684
    Thu Aug 22, 2013, 21:21 Gå til sidste post
  16. Dr podcast lumia 925

    Startet af sbrinch, Fri Aug 16, 2013 10:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,529
    Fri Aug 16, 2013, 10:42 Gå til sidste post
  17. Adobe Reader Officiel

    Startet af Hiisi, Mon Jun 03, 2013 18:03
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,972
    Thu Aug 15, 2013, 11:50 Gå til sidste post
    • Svar: 10
    • Visninger: 3,099
    Wed Aug 14, 2013, 10:12 Gå til sidste post
  18. Bing Apps på vej

    Startet af Hiisi, Wed Aug 07, 2013 17:43
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,689
    Wed Aug 07, 2013, 17:43 Gå til sidste post
  19. Så kommer Instagram endelig

    Startet af John, Fri Jun 07, 2013 13:03
    • Svar: 6
    • Visninger: 2,774
    Sun Aug 04, 2013, 18:22 Gå til sidste post
  20. Ny facebook app i BETA fra microsoft

    Startet af Oldfart, Tue Apr 30, 2013 19:38
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,029
    Thu Jul 18, 2013, 19:50 Gå til sidste post
  21. Nokia Drive + frigives til alle WP8 enheder!

    Startet af ladjo, Wed Jan 23, 2013 23:27
    • Svar: 9
    • Visninger: 4,193
    Sun Jul 14, 2013, 11:23 Gå til sidste post
  22. Spotify ...

    Startet af lalaur, Fri Feb 08, 2013 17:06
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,110
    Tue Jul 09, 2013, 17:10 Gå til sidste post
  23. Facebook for Windows Phone

    Startet af Hiisi, Mon Jul 01, 2013 20:19
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,949
    Thu Jul 04, 2013, 6:46 Gå til sidste post
  24. TeamViewer

    Startet af John, Mon Jun 10, 2013 19:07
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,119
    Mon Jun 10, 2013, 19:07 Gå til sidste post
  25. Board Express finder ingen forums?

    Startet af Silent Sniper, Wed May 29, 2013 9:41
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,029
    Wed May 29, 2013, 15:41 Gå til sidste post
  26. Board Express gemmer ikke mine indlæg

    Startet af Cecillia, Sun Feb 10, 2013 21:17
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,187
    Thu Apr 25, 2013, 19:45 Gå til sidste post
  27. sms backup ?

    Startet af gubbi, Sat Apr 20, 2013 7:12
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,168
    Mon Apr 22, 2013, 14:08 Gå til sidste post
  28. Facebook spil på Nokia 920

    Startet af Plaj, Thu Apr 18, 2013 14:45
    • Svar: 7
    • Visninger: 2,341
    Fri Apr 19, 2013, 10:31 Gå til sidste post
  29. Viber

    Startet af Hiisi, Thu Apr 04, 2013 17:08
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,624
    Thu Apr 04, 2013, 22:53 Gå til sidste post
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,793
    Sun Mar 31, 2013, 21:44 Gå til sidste post
  30. Temple Run

    Startet af grillbiller, Thu Mar 28, 2013 10:51
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,617
    Thu Mar 28, 2013, 13:27 Gå til sidste post
  31. PDF reader som kan læse kontoudtog fra Danske Bank ?

    Startet af nokke99, Sun Jan 06, 2013 12:50
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,173
    Sun Mar 17, 2013, 7:45 Gå til sidste post
  32. Week View 8 - Fed kalender app!

    Startet af ChrisJJ, Tue Jan 08, 2013 17:59
    • Svar: 6
    • Visninger: 3,964
    Sun Feb 24, 2013, 10:24 Gå til sidste post
  33. Hvem ringer?

    Startet af Bredmosen, Tue Feb 12, 2013 15:19
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,275
    Wed Feb 13, 2013, 10:56 Gå til sidste post
  34. Ur/ nedtælling til 920

    Startet af thrane, Sun Feb 10, 2013 16:31
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,117
    Sun Feb 10, 2013, 20:46 Gå til sidste post
  35. nokia 920 apps?

    Startet af skoulsen, Tue Dec 04, 2012 18:30
    3 Sider
    1 2 3
    • Svar: 78
    • Visninger: 9,577
    Fri Feb 08, 2013, 7:14 Gå til sidste post
  36. Udenlask Marketplace

    Startet af tobiasl, Wed Feb 06, 2013 21:17
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,698
    Wed Feb 06, 2013, 21:17 Gå til sidste post
  37. Pdf software

    Startet af DennisM, Tue Feb 05, 2013 16:49
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,693
    Tue Feb 05, 2013, 16:49 Gå til sidste post
  38. Facebook for wp

    Startet af knudsen81, Thu Jan 03, 2013 21:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,105
    Thu Jan 31, 2013, 16:07 Gå til sidste post
  39. YouSee Musik app

    Startet af John, Wed Jan 09, 2013 11:00
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,469
    Mon Jan 28, 2013, 15:41 Gå til sidste post
  40. Question Mit Callme app på winphone 8 ?

    Startet af nokke99, Sun Jan 13, 2013 11:33
    • Svar: 5
    • Visninger: 2,951
    Fri Jan 25, 2013, 17:02 Gå til sidste post
  41. WP market virker ikke.

    Startet af Atheos, Tue Jan 15, 2013 13:30
    • Svar: 10
    • Visninger: 2,928
    Tue Jan 15, 2013, 20:13 Gå til sidste post
  42. Speedtest App til WP8.

    Startet af ladjo, Tue Jan 15, 2013 11:25
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,824
    Tue Jan 15, 2013, 20:12 Gå til sidste post
  43. Livescore hjælp

    Startet af knudsen81, Sat Jan 12, 2013 15:44
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,796
    Sat Jan 12, 2013, 15:44 Gå til sidste post
  44. Quiz Battle

    Startet af Maias227, Tue Jan 08, 2013 21:05
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,434
    Sat Jan 12, 2013, 13:27 Gå til sidste post
  45. Online texting

    Startet af Complexo, Sun Jan 06, 2013 14:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,845
    Sun Jan 06, 2013, 15:02 Gå til sidste post
  46. VLC for WP8 or W8 RT

    Startet af kristianr, Mon Dec 10, 2012 21:07
    vlc wp8 og w8 rt
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,273
    Sat Jan 05, 2013, 22:20 Gå til sidste post
  47. MeTweets gratis i dag (25. december)

    Startet af hummelmose, Tue Dec 25, 2012 9:49
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,048
    Tue Dec 25, 2012, 13:30 Gå til sidste post
  48. Forskel på apps til windows phone 7.5 og 8?

    Startet af JesperBN, Wed Dec 12, 2012 10:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,217
    Wed Dec 12, 2012, 19:22 Gå til sidste post
  49. ***Tråden til gode apps til Nokia Lumia 920***

    Startet af Teletoppen, Sat Dec 08, 2012 21:05
    920, app, lumia 920, maked, nokia
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,951
    Sun Dec 09, 2012, 0:55 Gå til sidste post
  50. Spørgsmål vedr. "xbox live" spil..

    Startet af phunjap, Mon Nov 26, 2012 4:00
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,562
    Sat Dec 08, 2012, 19:42 Gå til sidste post
  51. Board Express

    Startet af hcstune, Mon Jul 23, 2012 14:44
    • Svar: 5
    • Visninger: 4,683
    Mon Dec 03, 2012, 21:19 Gå til sidste post
  52. Market fail...

    Startet af Knudseninc, Mon Nov 19, 2012 11:43
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,200
    Sun Dec 02, 2012, 15:28 Gå til sidste post
  53. apps 7.5 eller nyere

    Startet af dfds, Wed Nov 21, 2012 13:20
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,160
    Wed Nov 21, 2012, 21:05 Gå til sidste post
  54. Viaplay

    Startet af Peter Vinther, Tue Oct 23, 2012 21:08
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,797
    Fri Nov 16, 2012, 21:12 Gå til sidste post
  55. wifi sniffer

    Startet af T-Duck, Thu Aug 09, 2012 17:21
    • Svar: 7
    • Visninger: 4,381
    Wed Nov 14, 2012, 20:04 Gå til sidste post
  56. anvend kode ved køb i marketplace.

    Startet af chris55, Tue Sep 18, 2012 20:32
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,120
    Sat Nov 10, 2012, 11:09 Gå til sidste post
  57. hvad fylder musiksamlingen i zune?

    Startet af goffer, Mon Nov 05, 2012 15:26
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,255
    Sat Nov 10, 2012, 10:21 Gå til sidste post
  58. Gavekort til Windows Marketplace?

    Startet af RoadHigh, Wed Oct 31, 2012 18:54
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,394
    Sun Nov 04, 2012, 12:33 Gå til sidste post
  59. Ny Nokia App i Nokia Betalabs;o)

    Startet af ladjo, Wed Oct 03, 2012 21:29
    • Svar: 0
    • Visninger: 4,114
    Wed Oct 03, 2012, 21:29 Gå til sidste post
  60. Marketplace error 805ab406

    Startet af krondyret, Sat Sep 15, 2012 14:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,860
    Tue Sep 18, 2012, 12:17 Gå til sidste post
  61. Onfone meter.

    Startet af hcstune, Tue Aug 14, 2012 9:40
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,197
    Tue Aug 14, 2012, 10:39 Gå til sidste post
  62. Advarsel!

    Startet af hcstune, Thu Aug 02, 2012 19:27
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,675
    Sat Aug 04, 2012, 15:59 Gå til sidste post
  63. brdste browser

    Startet af T-Duck, Wed Jul 25, 2012 21:33
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,387
    Thu Jul 26, 2012, 4:57 Gå til sidste post
  64. Tilføje kreditkort

    Startet af Knudseninc, Tue Jul 17, 2012 13:18
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,505
    Tue Jul 17, 2012, 15:25 Gå til sidste post
  65. Fede Live Tile

    Startet af Pagh, Sat Jul 14, 2012 11:49
    • Svar: 0
    • Visninger: 4,566
    Sat Jul 14, 2012, 11:49 Gå til sidste post
  66. endelig genveje til wifi og lign. connection tiles

    Startet af mujo, Tue Jul 10, 2012 17:48
    • Svar: 3
    • Visninger: 4,479
    Tue Jul 10, 2012, 18:25 Gå til sidste post
  67. ringetone tænd sluk tile

    Startet af renehn, Fri Jun 22, 2012 18:36
    • Svar: 3
    • Visninger: 4,835
    Mon Jun 25, 2012, 17:22 Gå til sidste post
  68. bluetooth on/off

    Startet af goffer, Sat Jun 23, 2012 15:52
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,288
    Sun Jun 24, 2012, 15:45 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.