Facebook
Nyheder
Lige Nu
177 Aktive brugere
  • 55 medlemmer
  • 122 gæster
Statistik
  • Emner: 233,025
  • Indlæg: 1,729,167
  • Medlemmer: 42,825
Velkommen til vores nyeste medlem, hekker


Forum: WindowsPhone Marketplace

Alt om programmer, ringetoner og andre ting i WindowsPhone Marketplace

Side 1 af 2 12 SidstSidst
  1. Facebook app

    Startet af rixrix, Sat Aug 30, 2014 20:14
    • Svar: 0
    • Visninger: 108
    Sat Aug 30, 2014, 20:14 Gå til sidste post
  2. Spotify

    Startet af Mavs, Wed Aug 27, 2014 7:48
    • Svar: 0
    • Visninger: 350
    Wed Aug 27, 2014, 7:48 Gå til sidste post
  3. Mail app til altibox mail konto

    Startet af Breinbjerg, Tue Aug 26, 2014 19:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 246
    Tue Aug 26, 2014, 20:22 Gå til sidste post
  4. Foreslå dine bedste apps til WP

    Startet af John Doe, Tue Jun 17, 2014 12:42
    • Svar: 11
    • Visninger: 2,502
    Sat Aug 02, 2014, 17:24 Gå til sidste post
  5. DR.dk app

    Startet af andreas, Mon Jun 02, 2014 13:08
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,269
    Wed Jul 30, 2014, 19:49 Gå til sidste post
  6. Facebook beta opdateret

    Startet af Montauge, Tue Jun 17, 2014 21:09
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,715
    Wed Jun 18, 2014, 6:13 Gå til sidste post
  7. Forza

    Startet af Megawhopp, Thu Jun 12, 2014 18:59
    • Svar: 2
    • Visninger: 767
    Thu Jun 12, 2014, 19:41 Gå til sidste post
  8. Update whatsapp

    Startet af rixrix, Sat May 31, 2014 7:16
    • Svar: 0
    • Visninger: 689
    Sat May 31, 2014, 7:16 Gå til sidste post
  9. Tapatalk til Lumia 925

    Startet af Mette Jørgensen, Sat Mar 08, 2014 16:32
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,853
    Sat Mar 08, 2014, 16:44 Gå til sidste post
  10. så kommer facebook messenger snart

    Startet af jkfrederiksen, Wed Feb 26, 2014 21:50
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,784
    Wed Mar 05, 2014, 6:09 Gå til sidste post
  11. Folders for Nokia virker uden BLACK opdateringen

    Startet af dfds, Thu Jan 09, 2014 22:20
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,792
    Thu Jan 16, 2014, 18:24 Gå til sidste post
  12. Facebook skal åbenbart ikke virke på WD

    Startet af ZeeTo, Sun Dec 15, 2013 21:42
    • Svar: 11
    • Visninger: 3,285
    Wed Dec 25, 2013, 12:56 Gå til sidste post
  13. Instagram

    Startet af Oldfart, Wed Nov 20, 2013 19:47
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,366
    Sun Nov 24, 2013, 19:11 Gå til sidste post
  14. Vine

    Startet af John, Tue Nov 12, 2013 18:48
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,023
    Tue Nov 12, 2013, 18:48 Gå til sidste post
  15. Så er Nokia Pro Cam atter i luften

    Startet af nokke99, Wed Sep 11, 2013 20:45
    • Svar: 5
    • Visninger: 2,949
    Tue Nov 05, 2013, 8:14 Gå til sidste post
  16. FootballAddicts

    Startet af Hiisi, Wed May 15, 2013 18:48
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,024
    Mon Nov 04, 2013, 22:08 Gå til sidste post
  17. Lectio2live

    Startet af sarasera, Mon Sep 30, 2013 15:14
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,218
    Mon Sep 30, 2013, 15:14 Gå til sidste post
  18. MobilePay

    Startet af John, Mon Sep 23, 2013 11:58
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,378
    Mon Sep 23, 2013, 14:24 Gå til sidste post
  19. Tapatalk på vej, slut med rygter!

    Startet af Hiisi, Fri May 03, 2013 7:29
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 45
    • Visninger: 6,285
    Sat Sep 21, 2013, 6:34 Gå til sidste post
  20. Så blev 3 klar med Deres "Mit 3" app

    Startet af ChrisJJ, Thu Jun 13, 2013 20:37
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,743
    Wed Sep 18, 2013, 7:54 Gå til sidste post
  21. emoji for nokia lu,ia 900

    Startet af boardman72, Sat Sep 14, 2013 21:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,050
    Sat Sep 14, 2013, 21:42 Gå til sidste post
  22. Livescore app

    Startet af Luke2000, Sat Mar 16, 2013 18:49
    • Svar: 5
    • Visninger: 3,604
    Fri Sep 06, 2013, 18:33 Gå til sidste post
  23. Lumia 900 ned tælling af dage apps?

    Startet af ampornsridee, Thu Aug 22, 2013 17:40
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,669
    Thu Aug 22, 2013, 21:21 Gå til sidste post
  24. Dr podcast lumia 925

    Startet af sbrinch, Fri Aug 16, 2013 10:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,253
    Fri Aug 16, 2013, 10:42 Gå til sidste post
  25. Adobe Reader Officiel

    Startet af Hiisi, Mon Jun 03, 2013 18:03
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,679
    Thu Aug 15, 2013, 11:50 Gå til sidste post
    • Svar: 10
    • Visninger: 3,859
    Wed Aug 14, 2013, 10:12 Gå til sidste post
  26. Bing Apps på vej

    Startet af Hiisi, Wed Aug 07, 2013 17:43
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,686
    Wed Aug 07, 2013, 17:43 Gå til sidste post
  27. Så kommer Instagram endelig

    Startet af John, Fri Jun 07, 2013 13:03
    • Svar: 6
    • Visninger: 3,716
    Sun Aug 04, 2013, 18:22 Gå til sidste post
  28. Ny facebook app i BETA fra microsoft

    Startet af Oldfart, Tue Apr 30, 2013 19:38
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,736
    Thu Jul 18, 2013, 19:50 Gå til sidste post
  29. Nokia Drive + frigives til alle WP8 enheder!

    Startet af ladjo, Wed Jan 23, 2013 23:27
    • Svar: 9
    • Visninger: 4,963
    Sun Jul 14, 2013, 11:23 Gå til sidste post
  30. Spotify ...

    Startet af lalaur, Fri Feb 08, 2013 17:06
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,837
    Tue Jul 09, 2013, 17:10 Gå til sidste post
  31. Facebook for Windows Phone

    Startet af Hiisi, Mon Jul 01, 2013 20:19
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,652
    Thu Jul 04, 2013, 6:46 Gå til sidste post
  32. TeamViewer

    Startet af John, Mon Jun 10, 2013 19:07
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,831
    Mon Jun 10, 2013, 19:07 Gå til sidste post
  33. Board Express finder ingen forums?

    Startet af Silent Sniper, Wed May 29, 2013 9:41
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,740
    Wed May 29, 2013, 15:41 Gå til sidste post
  34. Board Express gemmer ikke mine indlæg

    Startet af Cecillia, Sun Feb 10, 2013 21:17
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,902
    Thu Apr 25, 2013, 19:45 Gå til sidste post
  35. sms backup ?

    Startet af gubbi, Sat Apr 20, 2013 7:12
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,870
    Mon Apr 22, 2013, 14:08 Gå til sidste post
  36. Facebook spil på Nokia 920

    Startet af Plaj, Thu Apr 18, 2013 14:45
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,050
    Fri Apr 19, 2013, 10:31 Gå til sidste post
  37. Viber

    Startet af Hiisi, Thu Apr 04, 2013 17:08
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,325
    Thu Apr 04, 2013, 22:53 Gå til sidste post
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,504
    Sun Mar 31, 2013, 21:44 Gå til sidste post
  38. Temple Run

    Startet af grillbiller, Thu Mar 28, 2013 10:51
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,324
    Thu Mar 28, 2013, 13:27 Gå til sidste post
  39. PDF reader som kan læse kontoudtog fra Danske Bank ?

    Startet af nokke99, Sun Jan 06, 2013 12:50
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,877
    Sun Mar 17, 2013, 7:45 Gå til sidste post
  40. Week View 8 - Fed kalender app!

    Startet af ChrisJJ, Tue Jan 08, 2013 17:59
    • Svar: 6
    • Visninger: 4,671
    Sun Feb 24, 2013, 10:24 Gå til sidste post
  41. Hvem ringer?

    Startet af Bredmosen, Tue Feb 12, 2013 15:19
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,989
    Wed Feb 13, 2013, 10:56 Gå til sidste post
  42. Ur/ nedtælling til 920

    Startet af thrane, Sun Feb 10, 2013 16:31
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,858
    Sun Feb 10, 2013, 20:46 Gå til sidste post
  43. nokia 920 apps?

    Startet af skoulsen, Tue Dec 04, 2012 18:30
    3 Sider
    1 2 3
    • Svar: 78
    • Visninger: 10,450
    Fri Feb 08, 2013, 7:14 Gå til sidste post
  44. Udenlask Marketplace

    Startet af tobiasl, Wed Feb 06, 2013 21:17
    • Svar: 0
    • Visninger: 3,404
    Wed Feb 06, 2013, 21:17 Gå til sidste post
  45. Pdf software

    Startet af DennisM, Tue Feb 05, 2013 16:49
    • Svar: 0
    • Visninger: 3,402
    Tue Feb 05, 2013, 16:49 Gå til sidste post
  46. Facebook for wp

    Startet af jkfrederiksen, Thu Jan 03, 2013 21:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,815
    Thu Jan 31, 2013, 16:07 Gå til sidste post
  47. YouSee Musik app

    Startet af John, Wed Jan 09, 2013 11:00
    • Svar: 8
    • Visninger: 4,181
    Mon Jan 28, 2013, 15:41 Gå til sidste post
  48. Question Mit Callme app på winphone 8 ?

    Startet af nokke99, Sun Jan 13, 2013 11:33
    • Svar: 5
    • Visninger: 3,659
    Fri Jan 25, 2013, 17:02 Gå til sidste post
  49. WP market virker ikke.

    Startet af Atheos, Tue Jan 15, 2013 13:30
    • Svar: 10
    • Visninger: 3,639
    Tue Jan 15, 2013, 20:13 Gå til sidste post
  50. Speedtest App til WP8.

    Startet af ladjo, Tue Jan 15, 2013 11:25
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,529
    Tue Jan 15, 2013, 20:12 Gå til sidste post
  51. Livescore hjælp

    Startet af jkfrederiksen, Sat Jan 12, 2013 15:44
    • Svar: 0
    • Visninger: 3,501
    Sat Jan 12, 2013, 15:44 Gå til sidste post
  52. Quiz Battle

    Startet af Maias227, Tue Jan 08, 2013 21:05
    • Svar: 7
    • Visninger: 4,147
    Sat Jan 12, 2013, 13:27 Gå til sidste post
  53. Online texting

    Startet af Complexo, Sun Jan 06, 2013 14:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,546
    Sun Jan 06, 2013, 15:02 Gå til sidste post
  54. VLC for WP8 or W8 RT

    Startet af kristianr, Mon Dec 10, 2012 21:07
    vlc wp8 og w8 rt
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,980
    Sat Jan 05, 2013, 22:20 Gå til sidste post
  55. MeTweets gratis i dag (25. december)

    Startet af hummelmose, Tue Dec 25, 2012 9:49
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,755
    Tue Dec 25, 2012, 13:30 Gå til sidste post
  56. Forskel på apps til windows phone 7.5 og 8?

    Startet af JesperBN, Wed Dec 12, 2012 10:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,936
    Wed Dec 12, 2012, 19:22 Gå til sidste post
  57. ***Tråden til gode apps til Nokia Lumia 920***

    Startet af Teletoppen, Sat Dec 08, 2012 21:05
    920, app, lumia 920, maked, nokia
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,687
    Sun Dec 09, 2012, 0:55 Gå til sidste post
  58. Spørgsmål vedr. "xbox live" spil..

    Startet af phunjap, Mon Nov 26, 2012 4:00
    • Svar: 8
    • Visninger: 4,266
    Sat Dec 08, 2012, 19:42 Gå til sidste post
  59. Board Express

    Startet af hcstune, Mon Jul 23, 2012 14:44
    • Svar: 5
    • Visninger: 5,395
    Mon Dec 03, 2012, 21:19 Gå til sidste post
  60. Market fail...

    Startet af Knudseninc, Mon Nov 19, 2012 11:43
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,902
    Sun Dec 02, 2012, 15:28 Gå til sidste post
  61. apps 7.5 eller nyere

    Startet af dfds, Wed Nov 21, 2012 13:20
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,864
    Wed Nov 21, 2012, 21:05 Gå til sidste post
  62. Viaplay

    Startet af Peter Vinther, Tue Oct 23, 2012 21:08
    • Svar: 7
    • Visninger: 4,508
    Fri Nov 16, 2012, 21:12 Gå til sidste post
  63. wifi sniffer

    Startet af T-Duck, Thu Aug 09, 2012 17:21
    • Svar: 7
    • Visninger: 5,092
    Wed Nov 14, 2012, 20:04 Gå til sidste post
  64. anvend kode ved køb i marketplace.

    Startet af chris55, Tue Sep 18, 2012 20:32
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,825
    Sat Nov 10, 2012, 11:09 Gå til sidste post
  65. hvad fylder musiksamlingen i zune?

    Startet af goffer, Mon Nov 05, 2012 15:26
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,961
    Sat Nov 10, 2012, 10:21 Gå til sidste post
  66. Gavekort til Windows Marketplace?

    Startet af RoadHigh, Wed Oct 31, 2012 18:54
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,099
    Sun Nov 04, 2012, 12:33 Gå til sidste post
  67. Ny Nokia App i Nokia Betalabs;o)

    Startet af ladjo, Wed Oct 03, 2012 21:29
    • Svar: 0
    • Visninger: 4,822
    Wed Oct 03, 2012, 21:29 Gå til sidste post
  68. Marketplace error 805ab406

    Startet af krondyret, Sat Sep 15, 2012 14:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,566
    Tue Sep 18, 2012, 12:17 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Moderator i dette forum

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.