Facebook
Nyheder
Lige Nu
187 Aktive brugere
  • 49 medlemmer
  • 138 gæster
Statistik
  • Emner: 232,873
  • Indlæg: 1,728,065
  • Medlemmer: 42,788
Velkommen til vores nyeste medlem, SørensenUK


Forum: WindowsPhone Marketplace

Alt om programmer, ringetoner og andre ting i WindowsPhone Marketplace

Side 1 af 2 12 SidstSidst
  1. Foreslå dine bedste apps til WP

    Startet af John Doe, Tue Jun 17, 2014 12:42
    • Svar: 11
    • Visninger: 2,360
    Sat Aug 02, 2014, 17:24 Gå til sidste post
  2. DR.dk app

    Startet af andreas, Mon Jun 02, 2014 13:08
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,233
    Wed Jul 30, 2014, 19:49 Gå til sidste post
  3. Facebook beta opdateret

    Startet af Montauge, Tue Jun 17, 2014 21:09
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,685
    Wed Jun 18, 2014, 6:13 Gå til sidste post
  4. Forza

    Startet af Megawhopp, Thu Jun 12, 2014 18:59
    • Svar: 2
    • Visninger: 732
    Thu Jun 12, 2014, 19:41 Gå til sidste post
  5. Update whatsapp

    Startet af rixrix, Sat May 31, 2014 7:16
    • Svar: 0
    • Visninger: 660
    Sat May 31, 2014, 7:16 Gå til sidste post
  6. Tapatalk til Lumia 925

    Startet af Mette Jørgensen, Sat Mar 08, 2014 16:32
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,821
    Sat Mar 08, 2014, 16:44 Gå til sidste post
  7. så kommer facebook messenger snart

    Startet af jkfrederiksen, Wed Feb 26, 2014 21:50
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,734
    Wed Mar 05, 2014, 6:09 Gå til sidste post
  8. Folders for Nokia virker uden BLACK opdateringen

    Startet af dfds, Thu Jan 09, 2014 22:20
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,759
    Thu Jan 16, 2014, 18:24 Gå til sidste post
  9. Facebook skal åbenbart ikke virke på WD

    Startet af ZeeTo, Sun Dec 15, 2013 21:42
    • Svar: 11
    • Visninger: 3,193
    Wed Dec 25, 2013, 12:56 Gå til sidste post
  10. Instagram

    Startet af Oldfart, Wed Nov 20, 2013 19:47
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,333
    Sun Nov 24, 2013, 19:11 Gå til sidste post
  11. Vine

    Startet af John, Tue Nov 12, 2013 18:48
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,991
    Tue Nov 12, 2013, 18:48 Gå til sidste post
  12. Så er Nokia Pro Cam atter i luften

    Startet af nokke99, Wed Sep 11, 2013 20:45
    • Svar: 5
    • Visninger: 2,900
    Tue Nov 05, 2013, 8:14 Gå til sidste post
  13. FootballAddicts

    Startet af Hiisi, Wed May 15, 2013 18:48
    • Svar: 7
    • Visninger: 2,995
    Mon Nov 04, 2013, 22:08 Gå til sidste post
  14. Lectio2live

    Startet af sarasera, Mon Sep 30, 2013 15:14
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,188
    Mon Sep 30, 2013, 15:14 Gå til sidste post
  15. MobilePay

    Startet af John, Mon Sep 23, 2013 11:58
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,346
    Mon Sep 23, 2013, 14:24 Gå til sidste post
  16. Tapatalk på vej, slut med rygter!

    Startet af Hiisi, Fri May 03, 2013 7:29
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 45
    • Visninger: 6,214
    Sat Sep 21, 2013, 6:34 Gå til sidste post
  17. Så blev 3 klar med Deres "Mit 3" app

    Startet af ChrisJJ, Thu Jun 13, 2013 20:37
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,684
    Wed Sep 18, 2013, 7:54 Gå til sidste post
  18. emoji for nokia lu,ia 900

    Startet af boardman72, Sat Sep 14, 2013 21:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,020
    Sat Sep 14, 2013, 21:42 Gå til sidste post
  19. Livescore app

    Startet af Luke2000, Sat Mar 16, 2013 18:49
    • Svar: 5
    • Visninger: 3,575
    Fri Sep 06, 2013, 18:33 Gå til sidste post
  20. Lumia 900 ned tælling af dage apps?

    Startet af ampornsridee, Thu Aug 22, 2013 17:40
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,639
    Thu Aug 22, 2013, 21:21 Gå til sidste post
  21. Dr podcast lumia 925

    Startet af sbrinch, Fri Aug 16, 2013 10:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,223
    Fri Aug 16, 2013, 10:42 Gå til sidste post
  22. Adobe Reader Officiel

    Startet af Hiisi, Mon Jun 03, 2013 18:03
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,648
    Thu Aug 15, 2013, 11:50 Gå til sidste post
    • Svar: 10
    • Visninger: 3,829
    Wed Aug 14, 2013, 10:12 Gå til sidste post
  23. Bing Apps på vej

    Startet af Hiisi, Wed Aug 07, 2013 17:43
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,656
    Wed Aug 07, 2013, 17:43 Gå til sidste post
  24. Så kommer Instagram endelig

    Startet af John, Fri Jun 07, 2013 13:03
    • Svar: 6
    • Visninger: 3,684
    Sun Aug 04, 2013, 18:22 Gå til sidste post
  25. Ny facebook app i BETA fra microsoft

    Startet af Oldfart, Tue Apr 30, 2013 19:38
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,707
    Thu Jul 18, 2013, 19:50 Gå til sidste post
  26. Nokia Drive + frigives til alle WP8 enheder!

    Startet af ladjo, Wed Jan 23, 2013 23:27
    • Svar: 9
    • Visninger: 4,934
    Sun Jul 14, 2013, 11:23 Gå til sidste post
  27. Spotify ...

    Startet af lalaur, Fri Feb 08, 2013 17:06
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,807
    Tue Jul 09, 2013, 17:10 Gå til sidste post
  28. Facebook for Windows Phone

    Startet af Hiisi, Mon Jul 01, 2013 20:19
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,623
    Thu Jul 04, 2013, 6:46 Gå til sidste post
  29. TeamViewer

    Startet af John, Mon Jun 10, 2013 19:07
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,802
    Mon Jun 10, 2013, 19:07 Gå til sidste post
  30. Board Express finder ingen forums?

    Startet af Silent Sniper, Wed May 29, 2013 9:41
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,710
    Wed May 29, 2013, 15:41 Gå til sidste post
  31. Board Express gemmer ikke mine indlæg

    Startet af Cecillia, Sun Feb 10, 2013 21:17
    • Svar: 8
    • Visninger: 3,873
    Thu Apr 25, 2013, 19:45 Gå til sidste post
  32. sms backup ?

    Startet af gubbi, Sat Apr 20, 2013 7:12
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,840
    Mon Apr 22, 2013, 14:08 Gå til sidste post
  33. Facebook spil på Nokia 920

    Startet af Plaj, Thu Apr 18, 2013 14:45
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,022
    Fri Apr 19, 2013, 10:31 Gå til sidste post
  34. Viber

    Startet af Hiisi, Thu Apr 04, 2013 17:08
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,294
    Thu Apr 04, 2013, 22:53 Gå til sidste post
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,474
    Sun Mar 31, 2013, 21:44 Gå til sidste post
  35. Temple Run

    Startet af grillbiller, Thu Mar 28, 2013 10:51
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,294
    Thu Mar 28, 2013, 13:27 Gå til sidste post
  36. PDF reader som kan læse kontoudtog fra Danske Bank ?

    Startet af nokke99, Sun Jan 06, 2013 12:50
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,847
    Sun Mar 17, 2013, 7:45 Gå til sidste post
  37. Week View 8 - Fed kalender app!

    Startet af ChrisJJ, Tue Jan 08, 2013 17:59
    • Svar: 6
    • Visninger: 4,641
    Sun Feb 24, 2013, 10:24 Gå til sidste post
  38. Hvem ringer?

    Startet af Bredmosen, Tue Feb 12, 2013 15:19
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,959
    Wed Feb 13, 2013, 10:56 Gå til sidste post
  39. Ur/ nedtælling til 920

    Startet af thrane, Sun Feb 10, 2013 16:31
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,829
    Sun Feb 10, 2013, 20:46 Gå til sidste post
  40. nokia 920 apps?

    Startet af skoulsen, Tue Dec 04, 2012 18:30
    3 Sider
    1 2 3
    • Svar: 78
    • Visninger: 10,418
    Fri Feb 08, 2013, 7:14 Gå til sidste post
  41. Udenlask Marketplace

    Startet af tobiasl, Wed Feb 06, 2013 21:17
    • Svar: 0
    • Visninger: 3,375
    Wed Feb 06, 2013, 21:17 Gå til sidste post
  42. Pdf software

    Startet af DennisM, Tue Feb 05, 2013 16:49
    • Svar: 0
    • Visninger: 3,373
    Tue Feb 05, 2013, 16:49 Gå til sidste post
  43. Facebook for wp

    Startet af jkfrederiksen, Thu Jan 03, 2013 21:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,786
    Thu Jan 31, 2013, 16:07 Gå til sidste post
  44. YouSee Musik app

    Startet af John, Wed Jan 09, 2013 11:00
    • Svar: 8
    • Visninger: 4,151
    Mon Jan 28, 2013, 15:41 Gå til sidste post
  45. Question Mit Callme app på winphone 8 ?

    Startet af nokke99, Sun Jan 13, 2013 11:33
    • Svar: 5
    • Visninger: 3,631
    Fri Jan 25, 2013, 17:02 Gå til sidste post
  46. WP market virker ikke.

    Startet af Atheos, Tue Jan 15, 2013 13:30
    • Svar: 10
    • Visninger: 3,610
    Tue Jan 15, 2013, 20:13 Gå til sidste post
  47. Speedtest App til WP8.

    Startet af ladjo, Tue Jan 15, 2013 11:25
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,497
    Tue Jan 15, 2013, 20:12 Gå til sidste post
  48. Livescore hjælp

    Startet af jkfrederiksen, Sat Jan 12, 2013 15:44
    • Svar: 0
    • Visninger: 3,470
    Sat Jan 12, 2013, 15:44 Gå til sidste post
  49. Quiz Battle

    Startet af Maias227, Tue Jan 08, 2013 21:05
    • Svar: 7
    • Visninger: 4,117
    Sat Jan 12, 2013, 13:27 Gå til sidste post
  50. Online texting

    Startet af Complexo, Sun Jan 06, 2013 14:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,517
    Sun Jan 06, 2013, 15:02 Gå til sidste post
  51. VLC for WP8 or W8 RT

    Startet af kristianr, Mon Dec 10, 2012 21:07
    vlc wp8 og w8 rt
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,950
    Sat Jan 05, 2013, 22:20 Gå til sidste post
  52. MeTweets gratis i dag (25. december)

    Startet af hummelmose, Tue Dec 25, 2012 9:49
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,724
    Tue Dec 25, 2012, 13:30 Gå til sidste post
  53. Forskel på apps til windows phone 7.5 og 8?

    Startet af JesperBN, Wed Dec 12, 2012 10:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,908
    Wed Dec 12, 2012, 19:22 Gå til sidste post
  54. ***Tråden til gode apps til Nokia Lumia 920***

    Startet af Teletoppen, Sat Dec 08, 2012 21:05
    920, app, lumia 920, maked, nokia
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,657
    Sun Dec 09, 2012, 0:55 Gå til sidste post
  55. Spørgsmål vedr. "xbox live" spil..

    Startet af phunjap, Mon Nov 26, 2012 4:00
    • Svar: 8
    • Visninger: 4,236
    Sat Dec 08, 2012, 19:42 Gå til sidste post
  56. Board Express

    Startet af hcstune, Mon Jul 23, 2012 14:44
    • Svar: 5
    • Visninger: 5,366
    Mon Dec 03, 2012, 21:19 Gå til sidste post
  57. Market fail...

    Startet af Knudseninc, Mon Nov 19, 2012 11:43
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,871
    Sun Dec 02, 2012, 15:28 Gå til sidste post
  58. apps 7.5 eller nyere

    Startet af dfds, Wed Nov 21, 2012 13:20
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,834
    Wed Nov 21, 2012, 21:05 Gå til sidste post
  59. Viaplay

    Startet af Peter Vinther, Tue Oct 23, 2012 21:08
    • Svar: 7
    • Visninger: 4,478
    Fri Nov 16, 2012, 21:12 Gå til sidste post
  60. wifi sniffer

    Startet af T-Duck, Thu Aug 09, 2012 17:21
    • Svar: 7
    • Visninger: 5,062
    Wed Nov 14, 2012, 20:04 Gå til sidste post
  61. anvend kode ved køb i marketplace.

    Startet af chris55, Tue Sep 18, 2012 20:32
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,796
    Sat Nov 10, 2012, 11:09 Gå til sidste post
  62. hvad fylder musiksamlingen i zune?

    Startet af goffer, Mon Nov 05, 2012 15:26
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,932
    Sat Nov 10, 2012, 10:21 Gå til sidste post
  63. Gavekort til Windows Marketplace?

    Startet af RoadHigh, Wed Oct 31, 2012 18:54
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,069
    Sun Nov 04, 2012, 12:33 Gå til sidste post
  64. Ny Nokia App i Nokia Betalabs;o)

    Startet af ladjo, Wed Oct 03, 2012 21:29
    • Svar: 0
    • Visninger: 4,792
    Wed Oct 03, 2012, 21:29 Gå til sidste post
  65. Marketplace error 805ab406

    Startet af krondyret, Sat Sep 15, 2012 14:57
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,538
    Tue Sep 18, 2012, 12:17 Gå til sidste post
  66. Onfone meter.

    Startet af hcstune, Tue Aug 14, 2012 9:40
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,875
    Tue Aug 14, 2012, 10:39 Gå til sidste post
  67. Advarsel!

    Startet af hcstune, Thu Aug 02, 2012 19:27
    • Svar: 1
    • Visninger: 5,356
    Sat Aug 04, 2012, 15:59 Gå til sidste post
  68. brdste browser

    Startet af T-Duck, Wed Jul 25, 2012 21:33
    • Svar: 2
    • Visninger: 5,065
    Thu Jul 26, 2012, 4:57 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Moderator i dette forum

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.