Facebook
Nyheder
Lige Nu
25 Aktive brugere
  • 1 medlemmer
  • 24 gæster
Statistik
  • Emner: 244,575
  • Indlæg: 1,806,732
  • Medlemmer: 44,517
Velkommen til vores nyeste medlem, henningw


Forum: Google Play, Apps & Widgets

Alt om Apps & Widgets til din Android mobil.

Side 1 af 34 12311 ... SidstSidst
  1. Thumbs up Sticky thread Opslag: Gode Apps & Widgets

    Startet af Café King, Fri Aug 26, 2011 17:08
    7 Sider
    1 2 3 ... 7
    • Svar: 193
    • Visninger: 67,663
    Thu Nov 03, 2016, 22:22 Gå til sidste post
    • Svar: 6
    • Visninger: 113
    I går, 18:45 Gå til sidste post
  1. nyt youtube app fra google

    Startet af mahadeva, Fri Feb 10, 2017 2:54
    • Svar: 5
    • Visninger: 592
    Sat Feb 11, 2017, 1:31 Gå til sidste post
  2. Huawei mate 9 pro lag

    Startet af Sorte84, Tue Feb 07, 2017 21:56
    huawei mate 9 pro
    • Svar: 4
    • Visninger: 265
    Thu Feb 09, 2017, 17:22 Gå til sidste post
  3. App til LER oplysninger på smartphone

    Startet af artem, Wed Feb 01, 2017 14:22
    • Svar: 4
    • Visninger: 516
    Wed Feb 08, 2017, 19:55 Gå til sidste post
  4. Andre app til samsungs pulsmåler

    Startet af mahadeva, Fri Feb 03, 2017 17:12
    • Svar: 3
    • Visninger: 445
    Tue Feb 07, 2017, 16:17 Gå til sidste post
  5. Led indikator - Galaxy A4 2016

    Startet af Nielsen84, Thu Jan 19, 2017 17:47
    • Svar: 4
    • Visninger: 684
    Tue Jan 24, 2017, 12:22 Gå til sidste post
  6. App: gemme sms-tråde på comp som "dokument"

    Startet af MarieAndroid, Thu Jan 12, 2017 9:56
    android, app, backup, mac, sms
    • Svar: 4
    • Visninger: 765
    Sat Jan 14, 2017, 12:33 Gå til sidste post
  7. Lav 3D tegnefilm med Google

    Startet af Kelddaug, Thu Jan 12, 2017 19:32
    • Svar: 0
    • Visninger: 397
    Thu Jan 12, 2017, 19:32 Gå til sidste post
  8. Agenda widget?

    Startet af -claus-, Tue Jan 03, 2017 16:56
    • Svar: 5
    • Visninger: 742
    Tue Jan 10, 2017, 13:01 Gå til sidste post
  9. Chomp (eller anden) Sms - quick reply

    Startet af Martin Raz, Wed Dec 28, 2016 20:42
    • Svar: 10
    • Visninger: 787
    Thu Dec 29, 2016, 21:01 Gå til sidste post
  10. Hvilket tastatur istedet for SwiftKey

    Startet af Dragon9, Thu Dec 15, 2016 12:06
    • Svar: 20
    • Visninger: 1,609
    Sat Dec 24, 2016, 19:47 Gå til sidste post
  11. Allconnect alternativ?

    Startet af Killuminati, Sun Dec 18, 2016 16:18
    • Svar: 0
    • Visninger: 556
    Sun Dec 18, 2016, 16:18 Gå til sidste post
  12. 2 forskellige Facebook layouts, samme version??

    Startet af Crackhead, Sat Dec 17, 2016 9:52
    • Svar: 2
    • Visninger: 628
    Sat Dec 17, 2016, 10:09 Gå til sidste post
  13. Held med at bruge IFTTT?

    Startet af ronalda, Wed Dec 14, 2016 21:38
    • Svar: 0
    • Visninger: 644
    Wed Dec 14, 2016, 21:38 Gå til sidste post
  14. Smart lock til ældre Android-telefon?

    Startet af sælgeren, Fri Apr 22, 2016 22:32
    • Svar: 5
    • Visninger: 4,146
    Tue Dec 13, 2016, 19:33 Gå til sidste post
  15. Endomondo Gps Problem

    Startet af ZoNe_dk, Sun Dec 11, 2016 11:59
    • Svar: 4
    • Visninger: 753
    Tue Dec 13, 2016, 19:07 Gå til sidste post
  16. Enkelt 3x3 tastatur til min telefon?

    Startet af Vestkysten, Mon Dec 12, 2016 16:55
    • Svar: 1
    • Visninger: 674
    Mon Dec 12, 2016, 18:20 Gå til sidste post
  17. Talestyring - Google app'en ?

    Startet af JENCdk, Fri Nov 11, 2016 13:30
    • Svar: 14
    • Visninger: 2,495
    Fri Dec 02, 2016, 18:44 Gå til sidste post
  18. Så træt af ads!!

    Startet af Killuminati, Sun Nov 20, 2016 16:00
    • Svar: 27
    • Visninger: 2,699
    Wed Nov 23, 2016, 16:42 Gå til sidste post
  19. Temaer med små ikoner? (S7 edge)

    Startet af Killuminati, Sat Nov 19, 2016 19:27
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,429
    Sat Nov 19, 2016, 20:29 Gå til sidste post
  20. Overflytte filer via wifi

    Startet af Kimsen, Thu Nov 17, 2016 15:19
    • Svar: 6
    • Visninger: 1,092
    Thu Nov 17, 2016, 18:12 Gå til sidste post
  21. glemt pass

    Startet af Killerkat, Sun Nov 06, 2016 13:59
    • Svar: 14
    • Visninger: 1,500
    Wed Nov 16, 2016, 17:33 Gå til sidste post
  22. Ny Google Foto scanner app

    Startet af Kelddaug, Tue Nov 15, 2016 22:08
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,316
    Wed Nov 16, 2016, 17:31 Gå til sidste post
  23. App til at lave mobil "ældre-venlig"

    Startet af kukstern, Fri Nov 11, 2016 9:25
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,510
    Fri Nov 11, 2016, 20:37 Gå til sidste post
  24. Installering af applikation

    Startet af stonefox, Fri Nov 11, 2016 15:29
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,091
    Fri Nov 11, 2016, 16:38 Gå til sidste post
  25. AP15, en anderledes launcher

    Startet af symbol, Fri Nov 04, 2016 19:35
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,193
    Fri Nov 04, 2016, 19:35 Gå til sidste post
  26. Batterioptimering

    Startet af NumZie, Sun Oct 30, 2016 19:57
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,531
    Mon Oct 31, 2016, 17:38 Gå til sidste post
  27. Yousee TV

    Startet af Wicked, Thu Oct 27, 2016 23:03
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,396
    Fri Oct 28, 2016, 8:02 Gå til sidste post
  28. Touchpal giver mig grå hår i hovedet/reklamer

    Startet af Vestkysten, Mon Sep 19, 2016 18:31
    • Svar: 10
    • Visninger: 2,885
    Mon Oct 03, 2016, 19:34 Gå til sidste post
  29. Samsung interet er ikke kompatibel med opdatering

    Startet af sælgeren, Sun Oct 02, 2016 23:09
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,485
    Mon Oct 03, 2016, 10:30 Gå til sidste post
  30. Sync Outlook kalender til Google kalender

    Startet af Oldfart, Sat Oct 01, 2016 10:14
    • Svar: 15
    • Visninger: 1,705
    Sun Oct 02, 2016, 2:47 Gå til sidste post
  31. Good Lock > ny låseskærm til Samsung enheder

    Startet af mahadeva, Fri Sep 30, 2016 20:50
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,931
    Fri Sep 30, 2016, 22:10 Gå til sidste post
  32. Facebook app afspiller ikke video.

    Startet af ZoNe_dk, Wed Aug 31, 2016 6:24
    • Svar: 15
    • Visninger: 2,853
    Mon Sep 26, 2016, 17:18 Gå til sidste post
  33. Bedste navigations app til Android mobil ?

    Startet af nokke99, Sun Sep 18, 2016 9:50
    • Svar: 8
    • Visninger: 1,878
    Sun Sep 18, 2016, 22:54 Gå til sidste post
  34. Vejr Widget

    Startet af Orillion, Sun Sep 11, 2016 20:40
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,849
    Sat Sep 17, 2016, 20:34 Gå til sidste post
  35. En god nyhedslæser

    Startet af -claus-, Mon Aug 29, 2016 14:14
    • Svar: 4
    • Visninger: 2,373
    Sat Sep 17, 2016, 20:31 Gå til sidste post
  36. Ekstra Bladet ?

    Startet af Hilfiger, Fri Sep 16, 2016 0:34
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,632
    Fri Sep 16, 2016, 7:26 Gå til sidste post
  37. Wallpaper

    Startet af Kimsen, Sat Sep 10, 2016 9:36
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,755
    Sun Sep 11, 2016, 10:23 Gå til sidste post
    • Svar: 6
    • Visninger: 2,453
    Tue Sep 06, 2016, 11:18 Gå til sidste post
  38. Kan ikke lave check-in med Metal-app

    Startet af C K N, Sat Aug 27, 2016 23:38
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,790
    Sun Aug 28, 2016, 11:08 Gå til sidste post
  39. Android TV-boks

    Startet af Zimmer30, Sat Aug 27, 2016 11:52
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,945
    Sat Aug 27, 2016, 13:13 Gå til sidste post
  40. Mail appen kan ikke oprette forbindelse til serveren

    Startet af Nokia N82, Fri Aug 26, 2016 16:02
    • Svar: 6
    • Visninger: 2,046
    Sat Aug 27, 2016, 10:33 Gå til sidste post
  41. Exclamation Facebook app virker ikke!

    Startet af Twin98, Sat Aug 20, 2016 10:52
    android, facebook app, konto., problem, samsung galaxy s6
    • Svar: 21
    • Visninger: 4,894
    Sat Aug 27, 2016, 0:58 Gå til sidste post
  42. Launcher uden slide

    Startet af malm505, Sat Jul 23, 2016 10:24
    • Svar: 9
    • Visninger: 2,306
    Thu Aug 25, 2016, 7:20 Gå til sidste post
  43. Erfaring med automatisk sms forward app?

    Startet af Vestkysten, Wed Aug 17, 2016 15:47
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,902
    Wed Aug 17, 2016, 16:56 Gå til sidste post
  44. Google Fit

    Startet af Akker, Fri Aug 12, 2016 6:41
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,980
    Fri Aug 12, 2016, 8:25 Gå til sidste post
  45. Fjerne opdatering fra Google Play

    Startet af venom, Tue Apr 19, 2016 20:42
    google play, opdatering
    • Svar: 12
    • Visninger: 3,821
    Sun Aug 07, 2016, 21:14 Gå til sidste post
  46. Skifte fra iOS til Android

    Startet af qark6, Sun Jul 10, 2016 13:19
    • Svar: 13
    • Visninger: 2,330
    Sun Aug 07, 2016, 20:22 Gå til sidste post
  47. Undgå dobbelt ikoner

    Startet af Kich, Sun Aug 07, 2016 14:16
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,499
    Sun Aug 07, 2016, 14:43 Gå til sidste post
  48. pokemon Go

    Startet af levogle, Mon Aug 01, 2016 13:55
    • Svar: 8
    • Visninger: 2,891
    Fri Aug 05, 2016, 20:43 Gå til sidste post
    • Svar: 8
    • Visninger: 2,757
    Wed Jul 27, 2016, 18:52 Gå til sidste post
  49. HBO Nordic på Huawei tablet - underligt problem

    Startet af kash86, Sun Jul 24, 2016 13:21
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,700
    Tue Jul 26, 2016, 21:41 Gå til sidste post
  50. ikke Facebook live til andriod?

    Startet af Michlar, Mon Jul 25, 2016 14:48
    facebook live
    • Svar: 4
    • Visninger: 2,189
    Mon Jul 25, 2016, 17:25 Gå til sidste post
  51. Kontrol af led på Z3

    Startet af Kimsen, Fri Jul 22, 2016 20:00
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,630
    Sat Jul 23, 2016, 16:11 Gå til sidste post
  52. Tænd og sluk for mobil netværk automatisk

    Startet af fjensen, Tue Jul 19, 2016 9:17
    • Svar: 10
    • Visninger: 3,253
    Thu Jul 21, 2016, 0:01 Gå til sidste post
  53. Kan ikke installere Mobilepay på Samsung Galaxy S2

    Startet af Hanssc, Thu Jun 30, 2016 18:37
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,485
    Sat Jul 02, 2016, 22:14 Gå til sidste post
  54. Spotify : No storcenter area found

    Startet af Oldfart, Sat Jul 02, 2016 12:04
    • Svar: 9
    • Visninger: 2,343
    Sat Jul 02, 2016, 18:04 Gå til sidste post
  55. Så er der Google Expedition til alle VR freaks

    Startet af Kelddaug, Tue Jun 28, 2016 0:02
    • Svar: 6
    • Visninger: 3,106
    Fri Jul 01, 2016, 4:45 Gå til sidste post
  56. Facebook crssher

    Startet af Alabama, Wed Jun 29, 2016 6:00
    • Svar: 6
    • Visninger: 2,310
    Thu Jun 30, 2016, 16:00 Gå til sidste post
  57. De fedeste spil til andorid

    Startet af Nokia N82, Sun Jun 26, 2016 11:47
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,368
    Mon Jun 27, 2016, 1:51 Gå til sidste post
  58. Musik Player

    Startet af Tacconi, Sat Jun 18, 2016 16:36
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,658
    Sun Jun 19, 2016, 20:43 Gå til sidste post
  59. Popups kun på Se og Hør

    Startet af ZoNe_dk, Sun Jun 12, 2016 14:38
    • Svar: 6
    • Visninger: 3,469
    Tue Jun 14, 2016, 20:20 Gå til sidste post
  60. Mangler en Widget-sms-knap?!

    Startet af Lund, Fri Jun 10, 2016 22:12
    • Svar: 13
    • Visninger: 2,768
    Mon Jun 13, 2016, 22:58 Gå til sidste post
  61. Ny Gravity gesture app

    Startet af Kelddaug, Mon Jun 13, 2016 15:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,444
    Mon Jun 13, 2016, 15:42 Gå til sidste post
  62. Hvor er Apowersoft Phone Manager billigst

    Startet af Nokia N82, Sat Jun 11, 2016 10:32
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,522
    Sat Jun 11, 2016, 20:21 Gå til sidste post
  63. Tastatur med tal for oven til Xperia X

    Startet af Nokia N82, Fri Jun 10, 2016 21:50
    • Svar: 9
    • Visninger: 2,608
    Sat Jun 11, 2016, 13:26 Gå til sidste post
  64. notifikation på Facebook på min Nexus 6P

    Startet af kimc88, Wed Jun 08, 2016 14:11
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,132
    Wed Jun 08, 2016, 21:55 Gå til sidste post
  65. Oddset

    Startet af Tacconi, Tue May 31, 2016 21:12
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,910
    Wed Jun 01, 2016, 6:20 Gå til sidste post
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,018
    Mon May 23, 2016, 8:15 Gå til sidste post
  66. Google Spaces app

    Startet af Kelddaug, Tue May 17, 2016 0:26
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,955
    Mon May 23, 2016, 8:14 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Moderator i dette forum

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.