Facebook
Nyheder
Lige Nu
98 Aktive brugere
  • 5 medlemmer
  • 93 gæster
Statistik
  • Emner: 244,794
  • Indlæg: 1,808,005
  • Medlemmer: 44,532
Velkommen til vores nyeste medlem, faarup10


Forum: App Store

Alt om apps i App Store.

Side 1 af 15 12311 ... SidstSidst
  1. AppStore ingen forbindelse

    Startet af mac4ever, Sat Mar 18, 2017 12:45
    • Svar: 2
    • Visninger: 129
    Sat Mar 18, 2017, 17:30 Gå til sidste post
  2. Nedtællings app

    Startet af mac4ever, Fri Mar 17, 2017 19:51
    • Svar: 0
    • Visninger: 106
    Fri Mar 17, 2017, 19:51 Gå til sidste post
  3. Lydløs til og fra app

    Startet af renehn, Fri Mar 10, 2017 7:05
    • Svar: 3
    • Visninger: 379
    Sat Mar 11, 2017, 9:07 Gå til sidste post
  4. Google kalender problem

    Startet af jkfrederiksen, Sat Mar 04, 2017 23:15
    • Svar: 3
    • Visninger: 289
    Sun Mar 05, 2017, 16:53 Gå til sidste post
  5. Red face Nu understøtter Googles tastatur dansk

    Startet af PMJ, Thu Feb 23, 2017 12:25
    • Svar: 19
    • Visninger: 855
    Sat Mar 04, 2017, 13:40 Gå til sidste post
  6. Slør noget af video?

    Startet af sælgeren, Thu Feb 23, 2017 14:18
    • Svar: 0
    • Visninger: 320
    Thu Feb 23, 2017, 14:18 Gå til sidste post
  7. TouchPal

    Startet af pmaxa, Tue Feb 07, 2017 5:41
    • Svar: 5
    • Visninger: 684
    Thu Feb 09, 2017, 8:35 Gå til sidste post
  8. Utro mand ?

    Startet af HJK80, Tue Jan 31, 2017 15:52
    skjul besked
    • Svar: 13
    • Visninger: 1,411
    Fri Feb 03, 2017, 1:14 Gå til sidste post
  9. Slå gif's fra i Google+v

    Startet af Stefan1980, Sun Jan 29, 2017 21:28
    • Svar: 4
    • Visninger: 713
    Tue Jan 31, 2017, 19:19 Gå til sidste post
  10. App ikke længere i App Store

    Startet af Clegg, Tue Jan 24, 2017 10:11
    • Svar: 4
    • Visninger: 937
    Tue Jan 24, 2017, 14:34 Gå til sidste post
  11. bedste parkerings app ?

    Startet af gubbi, Wed Jan 18, 2017 19:38
    • Svar: 0
    • Visninger: 663
    Wed Jan 18, 2017, 19:38 Gå til sidste post
  12. Udenlandsk app store

    Startet af teddyB, Thu Jan 12, 2017 13:11
    • Svar: 1
    • Visninger: 740
    Thu Jan 12, 2017, 19:39 Gå til sidste post
  13. Lav 3D tegnefilm med Google

    Startet af Kelddaug, Thu Jan 12, 2017 19:36
    • Svar: 0
    • Visninger: 566
    Thu Jan 12, 2017, 19:36 Gå til sidste post
    • Svar: 2
    • Visninger: 998
    Thu Jan 12, 2017, 8:58 Gå til sidste post
  14. Google Photo's ?

    Startet af Hilfiger, Mon Jan 09, 2017 23:09
    • Svar: 6
    • Visninger: 777
    Tue Jan 10, 2017, 17:44 Gå til sidste post
  15. Webcamera app til synk med PC - hvilken?

    Startet af Mikael Jensen, Sat Jan 07, 2017 12:19
    • Svar: 3
    • Visninger: 669
    Sun Jan 08, 2017, 0:20 Gå til sidste post
  16. Rediger/sløre baggrund på billeder iPhone 7

    Startet af Michaelsomchai, Sat Nov 12, 2016 19:06
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,069
    Tue Jan 03, 2017, 15:25 Gå til sidste post
  17. Youtube & Børn ?

    Startet af Hilfiger, Fri Dec 23, 2016 0:54
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,291
    Fri Dec 23, 2016, 10:05 Gå til sidste post
  18. Question Opdatering af Pages, Numbers samt Keynote

    Startet af Casper-Clausen, Tue Dec 13, 2016 18:10
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,160
    Wed Dec 14, 2016, 1:44 Gå til sidste post
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,561
    Wed Nov 23, 2016, 15:53 Gå til sidste post
  19. Alternativ til app'en Autostitch?

    Startet af Fjendbo, Mon Nov 21, 2016 11:36
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,301
    Mon Nov 21, 2016, 11:36 Gå til sidste post
  20. Sundhedsdata app iPhone 7

    Startet af Michaelsomchai, Fri Nov 04, 2016 7:22
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,564
    Fri Nov 04, 2016, 13:46 Gå til sidste post
  21. Kan ikke hente gratis apps

    Startet af guldhammeren, Wed Oct 19, 2016 21:05
    • Svar: 7
    • Visninger: 1,857
    Fri Nov 04, 2016, 7:24 Gå til sidste post
  22. Facebook messenger

    Startet af NesfloW, Fri Oct 28, 2016 19:19
    • Svar: 7
    • Visninger: 1,769
    Tue Nov 01, 2016, 21:05 Gå til sidste post
  23. Cardiio app iPhone 7

    Startet af Michaelsomchai, Fri Oct 28, 2016 13:59
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,418
    Mon Oct 31, 2016, 16:19 Gå til sidste post
  24. Flight track

    Startet af Michaelsomchai, Thu Oct 27, 2016 7:48
    • Svar: 11
    • Visninger: 1,638
    Thu Oct 27, 2016, 18:26 Gå til sidste post
  25. Google Home WHAT

    Startet af Newbiee, Thu Oct 27, 2016 6:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,448
    Thu Oct 27, 2016, 7:25 Gå til sidste post
  26. Telia TV nu på Apple TV4 !

    Startet af Aviida, Mon Oct 17, 2016 13:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,150
    Mon Oct 17, 2016, 14:03 Gå til sidste post
  27. Tunerings og stillings plan app

    Startet af wap3000, Fri Oct 07, 2016 23:16
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,783
    Tue Oct 11, 2016, 19:31 Gå til sidste post
  28. Optage Samtaler

    Startet af Lund, Thu Sep 29, 2016 21:48
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 32
    • Visninger: 3,037
    Sun Oct 02, 2016, 22:04 Gå til sidste post
  29. app til overførsel af data til android?

    Startet af sælgeren, Tue Sep 20, 2016 11:12
    • Svar: 4
    • Visninger: 2,554
    Thu Sep 22, 2016, 10:17 Gå til sidste post
  30. "Youtube, som gemme videoer"

    Startet af Sivasli_, Tue Sep 20, 2016 13:22
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,773
    Wed Sep 21, 2016, 10:44 Gå til sidste post
  31. Automatisk afspilning facebook

    Startet af Schmidt84, Sat Sep 17, 2016 8:26
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,787
    Sat Sep 17, 2016, 8:26 Gå til sidste post
  32. Bare slet den her

    Startet af Davir, Wed Sep 14, 2016 7:35
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,766
    Wed Sep 14, 2016, 7:35 Gå til sidste post
  33. Transformers Earth wars fejl

    Startet af jkfrederiksen, Mon Sep 12, 2016 18:53
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,797
    Mon Sep 12, 2016, 18:53 Gå til sidste post
  34. Tapatalk

    Startet af jkfrederiksen, Sat Sep 10, 2016 14:54
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,893
    Sat Sep 10, 2016, 16:25 Gå til sidste post
  35. AppStore badge fejlviser opdatering

    Startet af MizzKitty, Sat Sep 03, 2016 15:29
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,083
    Sat Sep 03, 2016, 18:44 Gå til sidste post
  36. Overføre filer til online lager løbende

    Startet af fjensen, Tue Aug 23, 2016 11:05
    • Svar: 17
    • Visninger: 3,490
    Thu Sep 01, 2016, 22:01 Gå til sidste post
  37. App fra Itunes USA

    Startet af golfern1, Tue Aug 30, 2016 16:36
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,946
    Tue Aug 30, 2016, 21:24 Gå til sidste post
  38. Spørgsmål til Lastpass o.lign

    Startet af perevers, Sat Aug 13, 2016 21:01
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,840
    Mon Aug 22, 2016, 21:56 Gå til sidste post
    • Svar: 14
    • Visninger: 2,980
    Sat Aug 13, 2016, 21:08 Gå til sidste post
  39. Facebook du er ikke logget ind error

    Startet af LeetoN, Thu Aug 11, 2016 11:49
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,036
    Thu Aug 11, 2016, 11:49 Gå til sidste post
  40. Swiftkey på iPhone - er det godt ????

    Startet af mijensen, Sat Jul 30, 2016 11:10
    • Svar: 7
    • Visninger: 3,205
    Tue Aug 02, 2016, 21:58 Gå til sidste post
  41. Dropbox Guide?

    Startet af Killuminati, Sun Jul 17, 2016 19:31
    • Svar: 11
    • Visninger: 2,891
    Mon Jul 25, 2016, 14:03 Gå til sidste post
  42. Hvornår kommer den app til danmark?

    Startet af Davir, Tue Jul 12, 2016 18:14
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 36
    • Visninger: 4,767
    Sun Jul 17, 2016, 0:18 Gå til sidste post
  43. Bedste Screen Recoder

    Startet af Davir, Wed Jul 13, 2016 1:15
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,283
    Sat Jul 16, 2016, 18:16 Gå til sidste post
  44. Apple pencil og Gmail

    Startet af goffer, Thu Jul 14, 2016 22:50
    • Svar: 3
    • Visninger: 2,367
    Sat Jul 16, 2016, 10:22 Gå til sidste post
  45. Foto redigerings program til Mac Book ?

    Startet af spookiepower, Fri Jul 15, 2016 11:13
    • Svar: 1
    • Visninger: 2,213
    Fri Jul 15, 2016, 11:26 Gå til sidste post
  46. Pc skræm kan det vise på en iPhone?

    Startet af Davir, Mon Jul 04, 2016 19:38
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,203
    Mon Jul 04, 2016, 20:25 Gå til sidste post
  47. TomTom i CarPlay

    Startet af JSK, Sun Jun 26, 2016 1:56
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,623
    Thu Jun 30, 2016, 21:32 Gå til sidste post
  48. Facebook app sprørgsmål

    Startet af Davir, Tue Jun 28, 2016 1:34
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,224
    Wed Jun 29, 2016, 10:37 Gå til sidste post
  49. Opdateringer bliver ikke installeret automatisk

    Startet af teddyB, Fri Jun 10, 2016 15:21
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,065
    Sun Jun 12, 2016, 13:37 Gå til sidste post
  50. Gemme billeder online, med adgang fra iPad mv.

    Startet af Jodde, Wed May 25, 2016 20:57
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,535
    Sun May 29, 2016, 21:19 Gå til sidste post
  51. Bedste navigations app til sommerferien

    Startet af Jodde, Wed May 25, 2016 20:51
    • Svar: 5
    • Visninger: 3,254
    Thu May 26, 2016, 18:58 Gå til sidste post
  52. Google Spaces app

    Startet af Kelddaug, Tue May 17, 2016 0:30
    • Svar: 3
    • Visninger: 3,259
    Sun May 22, 2016, 9:12 Gå til sidste post
  53. Steady camera til iPhone 6

    Startet af Michaelsomchai, Mon May 16, 2016 12:08
    • Svar: 0
    • Visninger: 2,927
    Mon May 16, 2016, 12:08 Gå til sidste post
  54. Netflix app

    Startet af P.Lasse, Fri May 13, 2016 18:25
    • Svar: 9
    • Visninger: 3,439
    Sat May 14, 2016, 13:50 Gå til sidste post
  55. Exclamation Mit messenger vil ikke downloade!!!

    Startet af idabild, Tue May 10, 2016 22:46
    #ripapple
    • Svar: 2
    • Visninger: 2,679
    Wed May 11, 2016, 7:53 Gå til sidste post
    • Svar: 0
    • Visninger: 4,376
    Wed Apr 13, 2016, 13:09 Gå til sidste post
  56. Søger træningsapps

    Startet af Hr. Grønholdt, Mon Apr 11, 2016 21:40
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,217
    Tue Apr 12, 2016, 12:16 Gå til sidste post
  57. Facebook messenger problem

    Startet af jkfrederiksen, Wed Apr 06, 2016 17:07
    • Svar: 2
    • Visninger: 3,460
    Thu Apr 07, 2016, 15:47 Gå til sidste post
  58. Alarm app hvor man kan styre vol

    Startet af exzos, Fri Apr 01, 2016 8:42
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,699
    Fri Apr 01, 2016, 13:45 Gå til sidste post
  59. 3D Touch til TapaTalk >>>

    Startet af PhoneFreak2012, Fri Mar 25, 2016 13:42
    • Svar: 6
    • Visninger: 3,763
    Mon Mar 28, 2016, 2:27 Gå til sidste post
  60. Nøglekort

    Startet af mogenslyhne, Thu Feb 11, 2016 14:37
    • Svar: 6
    • Visninger: 5,363
    Thu Mar 17, 2016, 9:51 Gå til sidste post
  61. Ældre iPad mini.

    Startet af htc for ever, Sun Mar 06, 2016 12:00
    • Svar: 3
    • Visninger: 4,892
    Mon Mar 07, 2016, 21:20 Gå til sidste post
  62. Lyd Recorder.

    Startet af Hr. Grønholdt, Thu Feb 25, 2016 11:07
    • Svar: 1
    • Visninger: 3,954
    Thu Feb 25, 2016, 19:23 Gå til sidste post
  63. Cashe filer hober sig op

    Startet af htc for ever, Sun Feb 21, 2016 19:03
    • Svar: 4
    • Visninger: 3,994
    Tue Feb 23, 2016, 22:39 Gå til sidste post
  64. Apple forfilm/iTunes movie trailers

    Startet af dieseldk, Thu Feb 11, 2016 19:45
    • Svar: 2
    • Visninger: 4,048
    Sat Feb 20, 2016, 10:09 Gå til sidste post
  65. Hvad har i på iPhones ?

    Startet af Hilfiger, Tue Feb 09, 2016 19:19
    • Svar: 1
    • Visninger: 4,796
    Tue Feb 09, 2016, 19:20 Gå til sidste post
  66. Google maps vs. Apples kort

    Startet af mijensen, Wed Jan 27, 2016 15:17
    • Svar: 6
    • Visninger: 4,691
    Thu Feb 04, 2016, 11:33 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Moderator i dette forum

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.