Facebook
Nyheder
Lige Nu
59 Aktive brugere
  • 24 medlemmer
  • 35 gæster
Statistik
  • Emner: 235,312
  • Indlæg: 1,747,212
  • Medlemmer: 43,210
Velkommen til vores nyeste medlem, namiq


Forum: Fri debat ;-)

Hvad optager dig i dag? Fortæl om dit liv og få hjælp fra andre.

Side 1 af 23 12311 ... SidstSidst
  1. mobilsiden app

    Startet af andrea-andrea, I går 21:02
    • Svar: 2
    • Visninger: 43
    I dag, 0:17 Gå til sidste post
  2. Thumbs down Nytårs Dilemma 2014-15

    Startet af JSK, Mon Dec 15, 2014 15:56
    • Svar: 29
    • Visninger: 540
    Wed Dec 17, 2014, 9:04 Gå til sidste post
  3. Tapa talk billed upload

    Startet af Bjarke Hansen, Fri Dec 05, 2014 20:29
    • Svar: 3
    • Visninger: 117
    Fri Dec 12, 2014, 10:32 Gå til sidste post
  4. Købeloven

    Startet af Mrs M*, Sun Dec 07, 2014 10:37
    • Svar: 9
    • Visninger: 326
    Sun Dec 07, 2014, 15:58 Gå til sidste post
  5. Next forsikring - er det nu liiiiige?

    Startet af McVroom, Mon Nov 17, 2014 23:38
    • Svar: 8
    • Visninger: 357
    Sat Dec 06, 2014, 6:57 Gå til sidste post
    • Svar: 9
    • Visninger: 1,249
    Wed Dec 03, 2014, 16:41 Gå til sidste post
  6. Sony tv og netflix

    Startet af MJHansen, Mon Dec 01, 2014 23:20
    • Svar: 1
    • Visninger: 120
    Tue Dec 02, 2014, 8:53 Gå til sidste post
  7. baggrunds Billeder ii Wordpress

    Startet af iceb, Sun Nov 30, 2014 14:57
    • Svar: 0
    • Visninger: 117
    Sun Nov 30, 2014, 14:57 Gå til sidste post
    • Svar: 2
    • Visninger: 330
    Thu Nov 27, 2014, 13:47 Gå til sidste post
  8. hjælp jeg skal ud og flyve

    Startet af wap3000, Sun Nov 23, 2014 15:49
    • Svar: 10
    • Visninger: 409
    Wed Nov 26, 2014, 9:05 Gå til sidste post
  9. kan man tjene penge på at blogge ??

    Startet af iceb, Mon Nov 24, 2014 7:40
    • Svar: 24
    • Visninger: 677
    Tue Nov 25, 2014, 18:52 Gå til sidste post
  10. Paypal refund fra eBay?

    Startet af Hoff-, Wed Nov 19, 2014 10:41
    • Svar: 3
    • Visninger: 266
    Wed Nov 19, 2014, 12:24 Gå til sidste post
  11. Afslapning med pc ligende.

    Startet af flychr, Fri Nov 07, 2014 17:02
    • Svar: 4
    • Visninger: 436
    Wed Nov 12, 2014, 17:06 Gå til sidste post
  12. Nogen, der har kendskab til emhætter?

    Startet af Mrs M*, Sun Nov 02, 2014 13:37
    • Svar: 12
    • Visninger: 574
    Mon Nov 03, 2014, 19:44 Gå til sidste post
  13. Cool Nye briller.

    Startet af MrBlom, Tue Oct 28, 2014 20:55
    • Svar: 14
    • Visninger: 646
    Mon Nov 03, 2014, 19:38 Gå til sidste post
  14. Nogen der har erfaring med E-Cigaretter?

    Startet af Isvaffel1200, Sun Apr 22, 2012 21:49
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 52
    • Visninger: 4,038
    Mon Nov 03, 2014, 10:21 Gå til sidste post
  15. Reklamer på tapatalk

    Startet af Bjarke Hansen, Sun Oct 26, 2014 14:39
    • Svar: 24
    • Visninger: 805
    Tue Oct 28, 2014, 17:10 Gå til sidste post
  16. Ny bordradio/DAB+-radio

    Startet af Mrs M*, Mon Oct 13, 2014 21:35
    • Svar: 11
    • Visninger: 839
    Sat Oct 18, 2014, 0:15 Gå til sidste post
  17. Smartphone vs GPS løbeur

    Startet af Hoff-, Tue Oct 14, 2014 22:14
    • Svar: 4
    • Visninger: 583
    Wed Oct 15, 2014, 6:10 Gå til sidste post
  18. Unikke ure til SU priser :)

    Startet af Pagh, Wed Sep 17, 2014 23:51
    • Svar: 8
    • Visninger: 957
    Thu Oct 09, 2014, 13:29 Gå til sidste post
  19. Køb af cykel på nettet

    Startet af joachimnb, Fri Oct 03, 2014 17:41
    • Svar: 2
    • Visninger: 735
    Thu Oct 09, 2014, 10:02 Gå til sidste post
  20. Køb fra Ebay

    Startet af Hilfiger, Thu Oct 02, 2014 16:51
    • Svar: 4
    • Visninger: 873
    Sat Oct 04, 2014, 17:29 Gå til sidste post
  21. Anbefal mig et billigt video kamera

    Startet af m.klinge, Sun Sep 21, 2014 20:37
    • Svar: 3
    • Visninger: 549
    Thu Oct 02, 2014, 17:47 Gå til sidste post
  22. Konspirationer

    Startet af Café King, Wed Sep 10, 2014 21:51
    • Svar: 18
    • Visninger: 1,011
    Wed Oct 01, 2014, 15:57 Gå til sidste post
  23. Hvordan ser dit hjemmevideo-album ud om 30 år?

    Startet af mr_lou, Wed Sep 24, 2014 17:29
    • Svar: 0
    • Visninger: 627
    Wed Sep 24, 2014, 17:29 Gå til sidste post
  24. Recycleit.dk/bluecity

    Startet af Topimax, Sat Sep 20, 2014 8:42
    • Svar: 0
    • Visninger: 641
    Sat Sep 20, 2014, 8:42 Gå til sidste post
  25. Bluetooth "støvle"

    Startet af Pixeline, Mon Sep 15, 2014 8:23
    • Svar: 4
    • Visninger: 698
    Wed Sep 17, 2014, 11:24 Gå til sidste post
    • Svar: 7
    • Visninger: 712
    Mon Sep 15, 2014, 10:13 Gå til sidste post
  26. iPhone indehaver er nogle d... ok problemer med moralen

    Startet af flychr, Wed Sep 10, 2014 14:43
    • Svar: 1
    • Visninger: 714
    Wed Sep 10, 2014, 17:23 Gå til sidste post
  27. Opsætning af samsung smart tv 46´

    Startet af enok, Mon Sep 08, 2014 19:59
    • Svar: 4
    • Visninger: 794
    Tue Sep 09, 2014, 6:58 Gå til sidste post
  28. LED fra Harald Nyborg

    Startet af Hilfiger, Thu Sep 04, 2014 9:23
    • Svar: 1
    • Visninger: 883
    Thu Sep 04, 2014, 9:37 Gå til sidste post
  29. Råd til økonomisk familiebil

    Startet af m.klinge, Mon Sep 01, 2014 8:26
    • Svar: 16
    • Visninger: 1,043
    Wed Sep 03, 2014, 7:01 Gå til sidste post
  30. Er der nogen herinde med adresse i Tyskland?

    Startet af pr0nstar, Mon Sep 01, 2014 17:43
    • Svar: 7
    • Visninger: 926
    Mon Sep 01, 2014, 21:12 Gå til sidste post
  31. Inspiration til farve af Cykel

    Startet af Hilfiger, Thu Aug 28, 2014 0:20
    • Svar: 9
    • Visninger: 846
    Fri Aug 29, 2014, 8:11 Gå til sidste post
  32. Dilemma: Solgt på dba....

    Startet af Newbiee, Sun Aug 17, 2014 9:28
    • Svar: 29
    • Visninger: 2,076
    Thu Aug 28, 2014, 18:20 Gå til sidste post
  33. Question Genopladelige Ni-MH batterier - Afgift?

    Startet af MartinMery, Sat Aug 23, 2014 22:52
    • Svar: 0
    • Visninger: 883
    Sat Aug 23, 2014, 22:52 Gå til sidste post
  34. GoMore bare med ting

    Startet af Topimax, Mon Aug 11, 2014 17:31
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,027
    Tue Aug 12, 2014, 11:56 Gå til sidste post
  35. Rejseforsikring til syg dreng

    Startet af DanRiis, Thu Jul 31, 2014 16:03
    • Svar: 6
    • Visninger: 1,232
    Wed Aug 06, 2014, 18:45 Gå til sidste post
  36. Afhængig af sin telefon?

    Startet af Bjarke Hansen, Sun Aug 03, 2014 22:33
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,371
    Mon Aug 04, 2014, 9:01 Gå til sidste post
  37. Question Nyt køkken

    Startet af MrBlom, Mon Jul 14, 2014 18:40
    • Svar: 12
    • Visninger: 1,494
    Thu Jul 24, 2014, 9:33 Gå til sidste post
  38. Inspiration til digte?

    Startet af aun, Thu May 05, 2005 15:54
    • Svar: 10
    • Visninger: 911
    Tue Jul 22, 2014, 16:44 Gå til sidste post
  39. arvixe - hosting

    Startet af mahadeva, Mon Jul 21, 2014 23:39
    • Svar: 0
    • Visninger: 949
    Mon Jul 21, 2014, 23:39 Gå til sidste post
  40. Trætte fødder.

    Startet af mahadeva, Mon Jun 30, 2014 17:31
    • Svar: 9
    • Visninger: 1,352
    Mon Jul 21, 2014, 23:35 Gå til sidste post
  41. Question Nogle der har handlet her ?

    Startet af AzeOne, Fri Jun 27, 2014 11:30
    • Svar: 13
    • Visninger: 1,557
    Mon Jul 21, 2014, 21:12 Gå til sidste post
  42. Hvor kan man få billig is?

    Startet af somedude, Wed Jul 16, 2014 9:57
    • Svar: 8
    • Visninger: 1,352
    Wed Jul 16, 2014, 23:58 Gå til sidste post
  43. Undervandskamera...

    Startet af Bornholmeren, Tue Jul 15, 2014 17:57
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,025
    Tue Jul 15, 2014, 19:43 Gå til sidste post
  44. vejrstation online ala dmi.dk

    Startet af helsekost, Tue Jul 15, 2014 9:19
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,027
    Tue Jul 15, 2014, 9:25 Gå til sidste post
  45. vmfinale fra Berlin

    Startet af maria1977, Sun Jul 13, 2014 23:03
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,081
    Mon Jul 14, 2014, 18:41 Gå til sidste post
  46. Tips til en nybegynder fisker

    Startet af wap3000, Thu Jun 19, 2014 15:28
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 33
    • Visninger: 1,491
    Sun Jul 13, 2014, 17:14 Gå til sidste post
  47. Tyveri fra mit visadankortr?

    Startet af lelit, Wed Jul 09, 2014 10:23
    • Svar: 7
    • Visninger: 1,228
    Wed Jul 09, 2014, 17:34 Gå til sidste post
  48. Erfaring med afbestilling af ferie

    Startet af Morten, Sat Jul 05, 2014 18:08
    afbestilling, ferie, italien, rejse
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,274
    Mon Jul 07, 2014, 19:27 Gå til sidste post
  49. Robinsonlisten

    Startet af wap3000, Fri Jul 04, 2014 19:01
    • Svar: 12
    • Visninger: 1,204
    Sat Jul 05, 2014, 11:11 Gå til sidste post
  50. LinkedIn

    Startet af Benjamin, Sun Jun 29, 2014 13:42
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,193
    Sat Jul 05, 2014, 10:42 Gå til sidste post
  51. Hjælp til oprettelse af vurderingstråd

    Startet af Topimax, Mon Jun 30, 2014 20:47
    • Svar: 11
    • Visninger: 1,280
    Tue Jul 01, 2014, 16:59 Gå til sidste post
  52. Fejl i Lønseddel ?

    Startet af Hilfiger, Sun Jun 29, 2014 12:43
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,331
    Mon Jun 30, 2014, 16:09 Gå til sidste post
  53. Overnatning i Nordtyskland

    Startet af John Doe, Sun Jun 29, 2014 14:19
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,137
    Sun Jun 29, 2014, 17:06 Gå til sidste post
  54. Garanti hjælp?

    Startet af Nightfall, Thu Jun 26, 2014 12:47
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,241
    Thu Jun 26, 2014, 16:59 Gå til sidste post
  55. hvilket wiiU spil.?/gratis

    Startet af Jonesy, Thu Jun 26, 2014 11:18
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,071
    Thu Jun 26, 2014, 11:18 Gå til sidste post
  56. Gammel TV2 news udsendelse ?

    Startet af sælgeren, Tue Jun 24, 2014 14:10
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,197
    Wed Jun 25, 2014, 17:54 Gå til sidste post
  57. Download af sine billeder fra Flickr

    Startet af mahadeva, Wed Jun 25, 2014 1:49
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,107
    Wed Jun 25, 2014, 16:02 Gå til sidste post
  58. VM 2014 - Brasilien ️

    Startet af Mrs M*, Sun Jun 15, 2014 10:21
    • Svar: 13
    • Visninger: 1,433
    Mon Jun 23, 2014, 9:04 Gå til sidste post
  59. Hjælp til Wordpress - redirecte til domæne

    Startet af Benjamin, Sun Jun 22, 2014 20:21
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,184
    Mon Jun 23, 2014, 7:55 Gå til sidste post
  60. opsigelse af viasat.

    Startet af wap3000, Tue Jun 17, 2014 9:10
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,226
    Fri Jun 20, 2014, 17:19 Gå til sidste post
  61. Undgå at blive bondefanget af netbutikker

    Startet af mr_lou, Thu Jun 19, 2014 7:22
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,283
    Thu Jun 19, 2014, 11:45 Gå til sidste post
  62. panzerglass beskyttelse til sony xperia z2 hjælp

    Startet af wap3000, Fri Jun 13, 2014 13:43
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,264
    Fri Jun 13, 2014, 14:16 Gå til sidste post
  63. Elgigantens super Kundeservice

    Startet af qark6, Tue Jun 03, 2014 19:26
    • Svar: 20
    • Visninger: 2,054
    Thu Jun 12, 2014, 21:23 Gå til sidste post
  64. mistede nøgler til postkassen

    Startet af wap3000, Tue Jun 10, 2014 20:37
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,310
    Tue Jun 10, 2014, 21:16 Gå til sidste post
  65. Registrering i rki

    Startet af A_bayrak, Thu May 29, 2014 23:20
    • Svar: 15
    • Visninger: 1,883
    Mon Jun 02, 2014, 0:25 Gå til sidste post
  66. Søstrene Grene lignende i Flensborg

    Startet af xodeus, Fri May 30, 2014 22:48
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,319
    Fri May 30, 2014, 22:48 Gå til sidste post
  67. Red face Hvor ondt gør en tatovering

    Startet af boxz, Mon Jan 17, 2005 17:31
    3 Sider
    1 2 3
    • Svar: 65
    • Visninger: 2,402
    Wed May 28, 2014, 9:43 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Moderator i dette forum

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.