Facebook
Nyheder
Lige Nu
79 Aktive brugere
  • 32 medlemmer
  • 47 gæster
Statistik
  • Emner: 238,776
  • Indlæg: 1,771,494
  • Medlemmer: 43,715
Velkommen til vores nyeste medlem, Ronnie Nielsen


Forum: Fri debat ;-)

Hvad optager dig i dag? Fortæl om dit liv og få hjælp fra andre.

Side 1 af 24 12311 ... SidstSidst
  1. Unhappy HJÆLP!! ved ikke hvad jeg skal gøre :(

    Startet af Veza, Tue Aug 25, 2015 19:14
    • Svar: 11
    • Visninger: 276
    Wed Aug 26, 2015, 6:27 Gå til sidste post
  2. Suzuki Ignis ??

    Startet af Hilfiger, Sun Aug 23, 2015 22:01
    • Svar: 10
    • Visninger: 245
    Mon Aug 24, 2015, 21:08 Gå til sidste post
  3. Hvad gøres der ved popcorn time brugere ?

    Startet af sælgeren, Sat Aug 15, 2015 20:19
    • Svar: 7
    • Visninger: 464
    Wed Aug 19, 2015, 19:28 Gå til sidste post
  4. Signal afbryder

    Startet af xFcBx, Tue Aug 18, 2015 20:18
    • Svar: 16
    • Visninger: 247
    Wed Aug 19, 2015, 17:03 Gå til sidste post
  5. Opsætning af TRX i gasbeton

    Startet af m.klinge, Sun Aug 16, 2015 11:31
    • Svar: 4
    • Visninger: 229
    Sun Aug 16, 2015, 20:39 Gå til sidste post
  6. Facebook og messenger ufrivilligt opdateret

    Startet af Topimax, Tue Aug 11, 2015 9:30
    • Svar: 2
    • Visninger: 197
    Wed Aug 12, 2015, 10:56 Gå til sidste post
  7. Et spørgsmål om DBA

    Startet af sokken, Fri Jul 24, 2015 16:29
    • Svar: 8
    • Visninger: 652
    Mon Aug 10, 2015, 20:26 Gå til sidste post
  8. Aha oplevelse.....tråden....

    Startet af Newbiee, Sat Jun 27, 2015 6:46
    • Svar: 18
    • Visninger: 1,184
    Sat Aug 08, 2015, 8:51 Gå til sidste post
  9. Post Danmark levering lørdag

    Startet af jkfrederiksen, Sat Aug 01, 2015 6:54
    • Svar: 16
    • Visninger: 531
    Sat Aug 01, 2015, 13:29 Gå til sidste post
  10. Veksle eller VISA ?

    Startet af JSK, Tue Jul 28, 2015 13:21
    • Svar: 6
    • Visninger: 413
    Thu Jul 30, 2015, 5:02 Gå til sidste post
  11. Dansk spacegrey 😂

    Startet af sælgeren, Wed Jul 29, 2015 20:45
    • Svar: 1
    • Visninger: 252
    Wed Jul 29, 2015, 21:21 Gå til sidste post
  12. Maske til far under bleskift

    Startet af Larsen, Fri Jul 17, 2015 14:46
    • Svar: 20
    • Visninger: 804
    Mon Jul 20, 2015, 22:01 Gå til sidste post
  13. Tobak fra Tyskland ?

    Startet af Hilfiger, Thu Jul 16, 2015 10:49
    • Svar: 2
    • Visninger: 405
    Thu Jul 16, 2015, 23:31 Gå til sidste post
  14. Big brother is watching.

    Startet af flyrod, Tue Jul 14, 2015 12:55
    • Svar: 0
    • Visninger: 325
    Tue Jul 14, 2015, 12:55 Gå til sidste post
  15. PayPal Retur ?

    Startet af Hilfiger, Sat Jul 04, 2015 13:31
    • Svar: 2
    • Visninger: 529
    Wed Jul 08, 2015, 22:11 Gå til sidste post
  16. Regler for salg af fødevare i klubber

    Startet af DanRiis, Fri Jul 03, 2015 17:22
    • Svar: 5
    • Visninger: 554
    Fri Jul 03, 2015, 19:14 Gå til sidste post
  17. Butikker med mobilpay/Swipp?

    Startet af xFcBx, Fri Jul 03, 2015 10:44
    • Svar: 1
    • Visninger: 388
    Fri Jul 03, 2015, 10:56 Gå til sidste post
  18. Pebble Time eller Apple Watch

    Startet af sælgeren, Sun Jun 28, 2015 14:40
    • Svar: 0
    • Visninger: 460
    Sun Jun 28, 2015, 14:40 Gå til sidste post
  19. Question Sportkanaler

    Startet af Kongand, Thu Jun 25, 2015 9:24
    sport, tv
    • Svar: 11
    • Visninger: 604
    Fri Jun 26, 2015, 11:27 Gå til sidste post
  20. Løn Kundeservicemedarbejder?

    Startet af Hilfiger, Mon Jun 22, 2015 13:09
    • Svar: 8
    • Visninger: 939
    Wed Jun 24, 2015, 11:50 Gå til sidste post
    • Svar: 2
    • Visninger: 598
    Sun Jun 21, 2015, 19:56 Gå til sidste post
  21. Kan jeg sende min post et andet sted?

    Startet af xFcBx, Thu Jun 18, 2015 18:49
    • Svar: 1
    • Visninger: 552
    Thu Jun 18, 2015, 18:59 Gå til sidste post
  22. Nogen der er en ørn til Google Script?

    Startet af John Doe, Wed Jun 17, 2015 20:18
    • Svar: 5
    • Visninger: 661
    Thu Jun 18, 2015, 11:09 Gå til sidste post
  23. Hvilken del er i stykker

    Startet af Fjaus, Tue Jun 02, 2015 10:06
    galaxy s4, reparation
    • Svar: 0
    • Visninger: 954
    Tue Jun 02, 2015, 10:06 Gå til sidste post
  24. Telia TV og bredbånd

    Startet af Tuborgmann, Sun May 31, 2015 17:35
    • Svar: 1
    • Visninger: 831
    Sun May 31, 2015, 18:13 Gå til sidste post
  25. Hvilken grill skal man vælge?

    Startet af TouchDown010, Fri May 29, 2015 8:17
    • Svar: 4
    • Visninger: 922
    Sat May 30, 2015, 8:10 Gå til sidste post
  26. Vandtæt cover eller pose til Galaxy s6 edge.

    Startet af flyrod, Sat May 23, 2015 9:23
    • Svar: 3
    • Visninger: 875
    Sun May 24, 2015, 8:21 Gå til sidste post
  27. Podcast

    Startet af Schmidt84, Sun May 17, 2015 7:06
    • Svar: 7
    • Visninger: 908
    Tue May 19, 2015, 6:27 Gå til sidste post
  28. Viaplay på jb ATV 2

    Startet af sælgeren, Thu May 14, 2015 18:49
    • Svar: 1
    • Visninger: 875
    Fri May 15, 2015, 16:06 Gå til sidste post
    • Svar: 1
    • Visninger: 912
    Mon May 11, 2015, 8:25 Gå til sidste post
  29. Facebook opslag deling privat på Samsung s6 edge?

    Startet af st1z, Wed May 06, 2015 16:24
    • Svar: 3
    • Visninger: 953
    Sun May 10, 2015, 8:14 Gå til sidste post
  30. Rejse uden pas?

    Startet af Dudeson, Mon May 04, 2015 8:16
    • Svar: 10
    • Visninger: 1,183
    Tue May 05, 2015, 18:27 Gå til sidste post
    • Svar: 0
    • Visninger: 905
    Fri May 01, 2015, 13:06 Gå til sidste post
  31. Rulletobak

    Startet af Hilfiger, Wed Apr 22, 2015 18:05
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,131
    Tue Apr 28, 2015, 20:37 Gå til sidste post
  32. Haandvaerkere, hvor koeber I jeres Maxiflex handsker?

    Startet af Camino, Mon Apr 06, 2015 19:04
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,163
    Mon Apr 06, 2015, 21:24 Gå til sidste post
  33. Tapatalk

    Startet af qark6, Fri Mar 27, 2015 19:18
    • Svar: 15
    • Visninger: 1,548
    Tue Mar 31, 2015, 17:32 Gå til sidste post
  34. salg af php script - hvor?

    Startet af mahadeva, Thu Mar 26, 2015 22:35
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,135
    Tue Mar 31, 2015, 17:05 Gå til sidste post
  35. NFC nøgleringe

    Startet af Orillion, Fri Mar 20, 2015 10:56
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,157
    Fri Mar 20, 2015, 10:56 Gå til sidste post
  36. tage billeder af solformørkelse.

    Startet af mahadeva, Thu Mar 19, 2015 20:26
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,120
    Thu Mar 19, 2015, 20:26 Gå til sidste post
  37. Elgiganten Aalborg

    Startet af qark6, Sun Mar 08, 2015 18:55
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,384
    Sun Mar 15, 2015, 22:50 Gå til sidste post
  38. Mikrobiler

    Startet af P.Lasse, Sat Feb 07, 2015 16:06
    3 Sider
    1 2 3
    • Svar: 75
    • Visninger: 3,236
    Sun Mar 15, 2015, 17:48 Gå til sidste post
  39. Nogen der er skarpe til Python på android?

    Startet af m.klinge, Tue Mar 10, 2015 8:35
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,245
    Tue Mar 10, 2015, 17:11 Gå til sidste post
  40. Afstemning Afstemning: iPad istedet for Laptop ?

    Startet af JSK, Tue Mar 10, 2015 10:51
    • Svar: 5
    • Visninger: 1,135
    Tue Mar 10, 2015, 11:41 Gå til sidste post
  41. Årsopgørelse 2014

    Startet af qark6, Fri Mar 06, 2015 21:07
    2 Sider
    1 2
    • Svar: 56
    • Visninger: 2,717
    Tue Mar 10, 2015, 10:59 Gå til sidste post
  42. Snavs på min iMac

    Startet af Tillquist, Sun Mar 08, 2015 18:05
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,228
    Sun Mar 08, 2015, 20:56 Gå til sidste post
  43. Om foto vogne er præcise?

    Startet af DanRiis, Fri Mar 06, 2015 14:18
    • Svar: 11
    • Visninger: 1,494
    Fri Mar 06, 2015, 18:15 Gå til sidste post
  44. Løn hos G4S ?

    Startet af Hilfiger, Sun Mar 01, 2015 16:07
    • Svar: 12
    • Visninger: 1,714
    Wed Mar 04, 2015, 18:04 Gå til sidste post
  45. Toyota corolla verso

    Startet af wap3000, Sat Feb 28, 2015 18:44
    • Svar: 21
    • Visninger: 1,493
    Sun Mar 01, 2015, 8:13 Gå til sidste post
  46. Kalenderedefinition på forår ?

    Startet af sælgeren, Sat Feb 28, 2015 10:06
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,263
    Sat Feb 28, 2015, 13:53 Gå til sidste post
  47. Andelsbolig - selvsalg eller mægler?

    Startet af P.Lasse, Mon Feb 02, 2015 7:53
    • Svar: 14
    • Visninger: 1,723
    Fri Feb 27, 2015, 21:57 Gå til sidste post
  48. Headbones - headsettet der ikke sidder i øret

    Startet af m.klinge, Wed Feb 25, 2015 14:07
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,281
    Wed Feb 25, 2015, 22:05 Gå til sidste post
  49. Udskiftning af spots i hjemmet

    Startet af Sivasli_, Wed Feb 25, 2015 11:00
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,295
    Wed Feb 25, 2015, 14:23 Gå til sidste post
  50. Pebble time

    Startet af m.klinge, Tue Feb 24, 2015 16:37
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,131
    Tue Feb 24, 2015, 16:37 Gå til sidste post
  51. Gode Fiskefileter

    Startet af Hilfiger, Wed Feb 18, 2015 0:06
    • Svar: 7
    • Visninger: 1,472
    Fri Feb 20, 2015, 16:06 Gå til sidste post
  52. Udleje af bolig - men til hvem?

    Startet af Bax, Fri Feb 13, 2015 18:25
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,278
    Fri Feb 13, 2015, 19:27 Gå til sidste post
  53. Pendle i bil. Næstved-København og retur

    Startet af P.Lasse, Wed Feb 11, 2015 20:44
    • Svar: 4
    • Visninger: 1,398
    Thu Feb 12, 2015, 13:56 Gå til sidste post
  54. Bet365 bonus

    Startet af Gangsta, Wed Feb 11, 2015 19:00
    • Svar: 6
    • Visninger: 1,396
    Thu Feb 12, 2015, 9:23 Gå til sidste post
  55. mobilsiden app

    Startet af andrea-andrea, Fri Dec 19, 2014 20:02
    • Svar: 12
    • Visninger: 1,970
    Fri Feb 06, 2015, 17:59 Gå til sidste post
  56. Bærbar Sleeves UDEN lynlås ?

    Startet af JSK, Wed Feb 04, 2015 18:40
    • Svar: 8
    • Visninger: 1,484
    Thu Feb 05, 2015, 13:23 Gå til sidste post
  57. Super Bowl 🏈

    Startet af sbc, Mon Feb 02, 2015 3:28
    all good fun
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,293
    Mon Feb 02, 2015, 16:45 Gå til sidste post
  58. Google kalender - fjerne fødselsdage?

    Startet af animaltown, Mon Jan 26, 2015 5:55
    • Svar: 12
    • Visninger: 1,622
    Fri Jan 30, 2015, 10:52 Gå til sidste post
  59. Råd til youtube formidling

    Startet af iceb, Fri Jan 30, 2015 10:37
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,452
    Fri Jan 30, 2015, 10:37 Gå til sidste post
  60. Børnehaver i Næstved

    Startet af P.Lasse, Wed Jan 28, 2015 17:46
    • Svar: 11
    • Visninger: 1,572
    Thu Jan 29, 2015, 6:06 Gå til sidste post
  61. Flickr brugernavn?

    Startet af mahadeva, Mon Jan 26, 2015 21:32
    • Svar: 0
    • Visninger: 1,388
    Mon Jan 26, 2015, 21:32 Gå til sidste post
  62. Omlægning af lån

    Startet af bung, Fri Jan 23, 2015 9:01
    • Svar: 12
    • Visninger: 1,822
    Sun Jan 25, 2015, 12:32 Gå til sidste post
  63. Question Sim kort klipper i Frederikshavn/omegn

    Startet af cmnielsen, Wed Jan 21, 2015 21:30
    • Svar: 9
    • Visninger: 1,607
    Fri Jan 23, 2015, 14:53 Gå til sidste post
  64. Større power bank?

    Startet af Bo-l, Thu Jan 22, 2015 9:16
    • Svar: 9
    • Visninger: 1,556
    Thu Jan 22, 2015, 19:08 Gå til sidste post
  65. Question Vaskning af ipad air smart cover

    Startet af Virtual, Mon Jan 19, 2015 12:56
    ipad cover, vask
    • Svar: 2
    • Visninger: 1,510
    Tue Jan 20, 2015, 2:26 Gå til sidste post
  66. slå flash fra (canon/næroptagelse)

    Startet af mahadeva, Mon Jan 19, 2015 0:12
    • Svar: 3
    • Visninger: 1,425
    Mon Jan 19, 2015, 18:14 Gå til sidste post
  67. Årlig besøgerundersøgelse af www.mobildebat

    Startet af mogenslyhne, Sun Jan 18, 2015 14:56
    • Svar: 1
    • Visninger: 1,417
    Sun Jan 18, 2015, 15:05 Gå til sidste post


Forum information og muligheder

Moderator i dette forum

Tråd visnings muligheder

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Orden i tråde...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Nye indlæg
Nye indlæg
Ingen nye indlæg
Ingen nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd med nye indlæg
Mere end 15 svar eller 100 visninger
'Hot' tråd uden nye indlæg
Lukket Tråd
Tråden er lukket
Indlæg indeholder besked skrevet af dig
Du har oprettet svar i denne tråd

Dine muligheder

  • Du kan IKKE oprette nye tråde
  • Du kan IKKE poste svar
  • Du kan IKKE poste vedhæftede filer
  • Du kan IKKE redigere dine indlæg
  •  
Om brug af cookies
Vores hjemmesider anvender cookies
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling, optimering af sidens indhold og tilpasset markedsføring på andre sites

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.